Колекція обручок від Pamela Froman

Памела Фроман і раніше виготовляла весільні кільця, однак c недавніх пір вона вирішила присвятити себе цій темі цілком і повністю.

Перед вами нова колекція Wedding від Pamela Froman з унікальними кільцями і браслетами, виконаними з платини і золота з діамантами й кольоровими дорогоцінними каменями.

Всього колекція налічує 50 виробів, з яких приблизно 25 були продемонстровані вперше. Багато виробів демонструють фірмову текстуру металу Crushed і виконані з подвійним або потрійним сплаву, які сама дизайнер називає Harlequin і Mélange, відповідно. Що й казати, павільйон Pamela Froman привернув велику кількість відвідувачів.

«У цьому році ми познайомилися з багатьма ритейлерами, і плануємо залучити до довгострокового співробітництва хоча б половину з них», - розповіла дизайнер (близько 10 роздрібних магазинів придбали цю колекцію безпосередньо на виставці). Класичні обручки в стилі Tiffany ніколи не були основним коником для Pamela Froman, однак її вироби як не можна вдало укладаються в тренд на індивідуальні та максимально персоніфіковані прикраси.

Я відчуваю, що світ змінюється - можна просто заявити про себе і бути тим, хто ти є.

З дорогоцінних каменів в колекції використовується ціла гама кольорів від чорних опалів до класичних діамантів, а також сірі, жовті, червоні відтінки аж до рожевих морганіти.

Я використовую все, що, як мені здається, буде вдало поєднуватися.

Можна з упевненістю сказати що ті, хто вважає за краще жити за своїми правилами, неодмінно знайдуть для себе підходяще кільце в новій колекції Pamela Froman. Більш того, в лінійці передбачені «збірні» кільця, в яких присутня тільки основа з фіанітів, а центральний камінь вибирає сам замовник. Ціна на звичайні кільця починається від тисячі доларів, на «збірні» - від 1200.