Розкішна лінійка туфель, посипаних діамантами, від Jada Dubai

Люксовий бренд з ОАЕ Jada Dubai представив кілька фантастичних пар туфель, натхнених великими жінками від Клеопатри до принцеси Діани.

«Хедлайнером» лінійки The Imperative of Royalty стали туфлі, покриті 54 каратами діамантів і 416 каратами безбарвних сапфіром огранювання «троянда», вставленими в платину і 19-каратне золото. Туфлі носять досить лаконічну назву - Jada Shoes. На весь світ доступна лише одна з цінником 300 000 доларів. Виробництво зайняло цілий рік і зажадало зусиль ювелірів і геммологов з трьох різних країн. Представники Jada Dubai заявили, що їхнє творіння - єдине серед подібних, де не тільки ремінці і поверхню, але також підошви і устілки покриті дорогоцінним металом.

Решта пар в колекції отримали імена на честь принцеси Діани, Грейс Келлі, Клеопатри і Джозефіни (імператриці Франції). Кожна - обмежена 10 екземплярами, а їх ціни варіюються від 5000 до 7000 доларів. Крім безбарвними діамантів і сапфірів, туфлі оздоблені цитринами, чорними діамантами, рубінами і смарагдами.

Грейс Келлі

Туфлі, присвячені Грейс Келлі, прикрашені елегантними коронами, інкрустованими чорними і безбарвними діамантами. Оправа - з жовтого золота і платини. Вартість - 5310 доларів.

Принцеса Діана

Дорогоцінну пару туфель покривають 2000 цитринів і 10 безбарвних діамантів в оправі з жовтого золота і платини. Загальна вага цитринів склав 315 карат. Вартість - 6960 доларів.

Клеопатра

Ще одна дорогоцінна пара від Jada Dubai прикрашена извивающимися зміями, блискучими чорними і безбарвними діамантами. Образ змії обраний за його символізм - у багатьох міфах і легендах його пов'язують із захистом, царственої і спокусами. Вартість туфель - 5150 доларів.

Джозефіна

Завершальною моделлю ефектною лінійки є пара, присвячена імператриці Джозефіна. Туфлі інкрустовані рубінами, смарагдами і різнокольоровими напівдорогоцінним камінням. Крім того, кожна з них прикрашена яскраво-червоним квіткою, трояндою, яка завжди символізувала королівську гідність і пристрасть. Вартість - 4980 доларів.

Залиште Свій Коментар