Годинники Graff Princess Butterfly з прихованим циферблатом

Graff Diamonds вибрали традиційну тему і використовували її в створенні нового ювелірно-годинного твору.

Годинники Princess Butterfly Secret Watch були представлені кілька днів тому на виставці Baselworld. Велика кількість дорогоцінних каменів прекрасно поєднується з іміджем ювелірного дому, а також сприяє більш яскравою і живою подачі дорогоцінного твори.

Мотивом нових жіночих годинників Graff стала метелик, яка традиційно є одним з фаворитів у багатьох колекціях бренду. Це витончене створення наділене від природи чуттєвими вигинами, легкістю і легкістю, на противагу суворості і геометричній чіткості огранених каменів.

Діаманти і інші дорогоцінні камені, вимощені елегантним паве на крилах метелика і браслеті, закріплені за допомогою невидимої техніки ( «invisible»). Вперше вона була використана в 1930-х роках, і полягає в висвердлюванні крихітних жолобів в нижній частині кожного каменю, що дозволяють їм ковзати по спеціальних напрямних, прихованим під каменями. Для того щоб досягти ефекту однорідності, камені повинні максимально поєднуватися один з одним за відтінками і створювати ефект єдиної поверхні крил метелика.

Не варто забувати, що вишукана коштовність приховує «секрет» в вигляді мініатюрних годин. Достатньо лише злегка натиснути на один з круглих діамантів в центрі, і крила розсунуться в сторони, щоб відкрити погляду потайний циферблат.

Корпус годинника Princess Butterfly виготовлений з білого золота і прикрашений 66 діамантами «багет». Крила метелика доступні в чотирьох різних варіаціях: повністю з діамантів; з рубінами і діамантами; з сапфірами і діамантами; а також з смарагдами і діамантами.

Годинники Graff Princess Butterfly з діамантами

Залиште Свій Коментар