Діаманти Дженніфер Лопес

Ювелірні пристрасті головної зірки церемонії відкриття FIFA 2014

Безперечно, виступ Дженніфер Лопес на церемонії відкриття Чемпіонату світу з футболу FIFA 2014 було блискучим, але від нього нітрохи не відставала краса ювелірних прикрас, в які вбралася актриса і співачка.

На присвяченій швидкого виходу нового альбому Лопес - AKA Album - предрелізний вечірці, що пройшла в Нью-Йорку в цей вівторок, Дженніфер прикрасила своє неоново-рожеву сукню без бретелей кільцем з діамантами від Carla Amorim. Кільце складено з п'яти золотих посипаних діамантами стрічок, які оперізують палець. Прикраса - типовий приклад сучасних і дуже жіночних дизайнів, які ми звикли очікувати від бразильського ювелірного бренду.

Крім того, Дженніфер продемонструвала, що не відстає від останніх модних трендів цього літа, прикрасивши другу руку незвичайної інтерпретацією концепції наладонних браслета від Yeprem.

У той же день латиноамериканську поп-діву сфотографували в Нью-Йорку, коли та одягла пару своїх знаменитих сережок-кілець, на цей раз створених бразильської ювелірною фірмою Brumani.

Напівпрозорі «обручі» білого і рожевого золота гармонійно поєднувалися з шоколадного кольору «тенісним» браслетом з діамантами по всій його окружності від Le Vian.

А на приватному показі мод в минулу п'ятницю, на наступний день після свого виступу для Чемпіонату Світу, Дженніфер Лопес в черговий раз блищала - на цей раз за допомогою пари кілець з діамантами від Demarco - ювелірної фірми, відомої своїми сміливими, а часом і зовсім ексцентричними дизайнерськими рішеннями.

Кільця з діамантами від Demarco