Оновлені Lady 8 Flower від Jaquet Droz

Жіночна модель годинника в впізнаваною формі «вісімки» з романтичним механічним квіткою лотоса.

Свою першу модель жіночого годинника Jaquet Droz представили не так давно - в 2013 році: ними стали Lady 8. Годинник швидко стали популярними і швейцарський годинниковий будинок продовжив випуск полюбилася моделі в різних кольорах і стилях. Сьогодні ж перед нами оновлені Lady 8 Flower.

Цього разу замість яскравих метеликів або сліпучого діамантового паве (як в Lady 8 Shiny) циферблат прикрашений ніжно переливаються перламутром: у версії з червоного золота він постає в максимально природному вигляді, а у версії з білого золота - оформлений гравіюванням, що нагадує розкритий на 360 градусів віяло.

Безпосередньо над основним циферблатом, під куполом з сапфірового скла сховався мініатюрний бутон лотоса - символ миру і витонченості в Азії. Щоб квітка розпустилася, досить натиснути на кнопку на рівні двогодинний позначки: 6 пелюсток розкриються і погляду стане прекрасний рубін або сапфір (в залежності від моделі годин) огранки бріолет.

За роботу годин відповідають два самостійних механізму - їх прекрасно видно, якщо подивитися на зворотну сторону годин. Запас ходу складає 38 годин. І, як уже згадувалося, Lady 8 Flower доступні в корпусі і білого або червоного золота, інкрустований 114 діамантами. Кожна версія буде випущена в кількості всього 8 штук.

Залиште Свій Коментар