Louis Vuitton починає випуск «розумних годин»

Модний бренд наважився ступити на шлях високих технологій і представив свій перший ношений гаджет - Tambour Horizon.

Галузь виробництва носяться пристроїв увійшла зараз в стадію концентрації капіталу. Так, в минулому році Fitbit поглинув Vector and Pebble і вже готується випустити свої перші «розумні годинник», в яких застосує набуті таким чином досвід і знання.

В цей же час стійке панування Apple в сегменті розумних годин призвело (опосередковано) до швидку кончину колись багатообіцяючих починань молодих виробників.

І хоча, згідно з дослідженнями Allied Market Research, до 2020 року обсяг світового ринку розумних годин може досягти 32, 9 мільярда доларів, не можна не визнати за факт, що в цілому куди менша кількість людей виявили бажання носити мікрокомп'ютери на руці, ніж багато хто пророкував спочатку. На споживчому рівні ця категорія товарів просто «не злетів» в тій мірі, в якій молода галузь на те розраховувала.

Але, мабуть, ніщо з цього не похитнуло люксового гіганта Louis Vuitton, який випустив на цьому тижні свої перші розумні годинник, які отримали ім'я Tambour Horizon.

Як пише видання Business of Fashion, барабанообразное пристрій призначений бути частиною модної колекції Tambour (фр. «Барабан»). На ньому буде встановлена ​​стала вже звичною для подібних гаджетів операційна система Android. Також наголошується, що вигляд годин гранично варіативний: корпус в трьох різних стилях, 60 змінних ремінців і безліч програмних оболонок.

Ми не знаємо, куди рухається галузь підключених [до інтернету] речей, але вона безумовно буде величезною. Можна або сидіти осторонь і спостерігати, або зануритися туди з головою і діяти.

Майкл Берк, голова і генеральний директор Louis Vuitton в інтерв'ю виданню Business of Fashion

Як повідомляється, годинник Tambour Horizon займуть місце серед продукції Louis Vuitton «молодшого» сегмента - їх роздрібна ціна буде починатися з 2 511 доларів за сам годинник і з 303 доларів за ремінець до них.

Розумні годинник Louis Vuitton Tambour Horizon

Видання також відзначило, що в новому продукті Louis Vuitton обіграють асоціації свого бренду не тільки з дорожніми сумками, але і з подорожами в цілому. Кожен покупець носиться гаджета стає одночасно володарем віртуального путівника по містах, вже встановленого в Tambour Horizon.

Варто відзначити, що Louis Vuitton - не перший люксовий бренд, який вирішив випустити власні «розумні годинник». Так, навесні минулого року de Grisogono, всесвітньо відомий ювелірний дім, представив свою версію розкішного гаджета, об'єднавши сили з Samsung. А за півроку до цього на арену високих технологій вийшов швейцарський годинниковий бренд Tag Heuer, продемонструвавши годинник Connected вартістю 1500 доларів.

Залиште Свій Коментар