Clogau представили осінньо-зимову колекцію на виставці Jewellery Show London

Компанія Clogau продемонструвала нову колекцію, натхненну Королівським сімейством і створену в союзі з Historic Royal Palaces.

Компанія Clogau вперше продемонструвала свою нову колекцію ювелірних виробів на виставці Jewellery Show London 11 і 12 червня. У серії прикрас, натхненної Королівським сімейством і створеної в союзі з Historic Royal Palaces, представлені вироби з срібла і рожевого золота з надзвичайно красивими вставками з перламутру.

В честь народження в липні першу дитину в сім'ї герцога і герцогині Кембриджської компанія Clogau також випустила лінію намистин-Чарма, що отримала назву Baby Steps. Тим самим, за словами представників Clogau, зайвий раз підкресливши особливу, більш ніж вікову, зв'язок уельського золота і британської корони.

Ексклюзивна колекція прикрас бренду під назвою Tree of Life (з англ. «Дерево Життя» - прим.) Представляє предмети з білого золота і діамантів залишається, мабуть, до цих пір однією з культових творів останніх 20 років з моменту її випуску.

Ще одним доповненням на виставці стала романтична колекція Key Notes. Ця підвіска формі ключі отримала нове життя, будучи прикрашеної витонченим плетивом тонких візерунків з рожевого золота, в результаті чого стала ще одним неперевершеним шматочком зборів справжніх творів мистецтва.

Залиште Свій Коментар