Весільні каблучки, тіари і гребені Ксенії Шуталевой

Напередодні весільного сезону A-Gems.com провів ряд інтерв'ю з майстрами весільних прикрас. І сьогодні ми познайомимося з талановитою Ксенією Шуталевой.

Шуталева Ксенія, 24 роки, місто Новосибірськ. 3, 4 року займається виготовленням весільних прикрас. Основні матеріали для виготовлення виробів: кришталеві намистини і кристали, стрази, скло. Instagram - @ksenia_shu_jewelry.

Ксенія, чому і в який момент вирішили присвятити себе такого незвичайного майстерності, як виготовлення весільних аксесуарів?

Я була дуже творчою дитиною і мріяла про творчу професію, дизайнера, наприклад. Навчалася на факультеті реклами, думала, що професія мені підійде, виявилося, що нічого творчого в ній (професії) для мене немає. Працювала в торгівлі за хороші гроші, але робота швидко мені набридла. Тоді я звернула увагу, що hand made увійшов в моду. Мені завжди дуже подобалися обідки Dolce & Gabbana, в цей час мода на них знову повернулася. В той момент я подумала, що теж зможу зшити ободок. Купила всю необхідну фурнітуру і пошила свій перший ободок. Я не думала, що саме мені зайнятися: одягом або чимось іншим. Я відразу зрозуміла, що це будуть обідки, що це моє. Як я думала, так і вийшло.

Де навчалися майстерності? Чи є у вас якесь спеціальне або художню освіту?

Ніякого художнього або спеціальної освіти у мене немає. Все вийшло само собою. Знову ж: з дитинства цікава творчість, всім займалася сама, в гуртки не ходила.

Чому ви вибрали саме ці матеріали для роботи?

Це класичні матеріали для шиття обідків. А взагалі я сорока (посміхається), люблю все блискуче, у мене величезна кількість біжутерії! Біжутерію я не ношу, але мені подобається її розглядати, перебирати. Матеріали, які я використовую, створюють ефект розкоші. Не знаю, які ще матеріали можуть так виглядати ...

Які види весільних прикрас виготовляєте?

Я роблю все прикраси: від сережок до поясів на сукні. Корони, обідки, гребені, гнучкі шпильки, тіари, тики, діадеми, просто пов'язки на голову, в стилі Гетсбі, наприклад.

Які прикраси любите робити більше?

Я фанатка своєї роботи, я їй живу! Вибрати щось одне не можу. Я люблю все!

Прикраси в який весільної стилістики віддаєте перевагу виготовляти?

Люблю класичний стиль, пастельні тони. На мій погляд? це ніжно, цнотливо. Але колір теж люблю, обожнюю створювати яскраві образи. Завжди виходить то, що бажає наречена.

Як ви розумієте, що саме потрібно нареченій? Чи часто буває, що наречена представляє виріб в одному виді, але після спілкування з вами абсолютно змінює погляд на аксесуар?

Найчастіше дівчата знають, чого хочуть, у них є чіткий образ. Якщо наречена не знає, який аксесуар підібрати, то спершу ми дивимося на плаття, далі на зачіску, колірну гамму весілля. Є виставковий зал, в якому дівчата можуть приміряти прикраси. Буває, дівчат не уявляють, як носити таку прикрасу. Примірка дуже допомагає відчути і визначитися. Часто буває так, що наречена уявляла собі одне, але вибрала зовсім інше прикраса після примірки.

Часто зустрічаєте примхливих наречених?

Примхлива наречена зустрілася мені зовсім недавно. Ми довго обговорювали замовлення, узгоджували. Я робила абсолютно нову модель, подібного ніколи ще не робила. Ми чітко все проговорили, промальовані ескізи, затвердили варіант, який я пошила. Але наречена від вироби відмовилася. У мене відмов ніколи не було, і я розгубилася. Наречена попросила зробити іншу прикрасу, яке вона забракувала. Тоді у мене прийшла «тверезість розуму» (сміється), я попросила наречену намалювати ескіз, і пошила так, як було намальовано. Також іноді буває складно пояснити нареченим, що матеріалу «на півтону блідіше, ось саме такого» в природі не існує. Палітри матеріалів, на жаль, обмежені.

Робите прикраси для наречених? Може бути бутоньєрки або затискачі для краваток?

Для наречених, на жаль, немає. Але для мене це дуже цікаво. Я б хотіла попрацювати з аксесуарами для наречених.

Скільки в середньому виготовляєте прикраса?

Термін від 3-7дней;

Середня вартість виробу?

Вартість прикрас від 1 100 до 15 000 рублів.

Самий «гарячий» робочий місяць в році?

Безумовно, май!

Що є кращим продуктом ви робили найдовше?

Думаю, це найперше прикраса. Я ще пробувала різні техніки: щось пришивала, відпорювати безліч разів. А потім навчилася, і, будь ласка, - роби собі!

Скільки щасливих наречених вже сказали вам «спасибі» за Вашу роботу?

Чесно кажучи, не знаю, чи зможу порахувати ... приблизно 800.

Що відчуваєте, коли бачите наречену в оздобленні, виготовленому вами?

Реакція нареченої, коли вона бачить прикрасу і надягає його, коли після весілля пише, що все були в захопленні і питали, звідки така краса ... це дуже приємно! Напевно, заради цього я цим і займаюся! Це божевільна енергетика!

Що було найбільш популярно в минулому році? Дайте прогноз на цей весільний сезон. Що буде в тренді?

Минулий рік в моді був, безумовно, пудровий колір. 80% прикрас - в пудровим кольорі. У цьому році - сережки з пір'ям страуса, виглядає дуже красиво. Класику, звичайно, теж ніхто не відміняв. Зараз нареченої звикають до великих корон, стали ставитися до них по-іншому. Все більше наречених переходять від мініатюрних заколочок до масивних прикрас. Хочу зауважити, що масивні корони і обідки виглядають красиво, якщо у нареченої не висить щось на грудях і руках, інакше - перебір. Сережки теж повинні підходити під корону. Ансамбль.

Якби зараз виходили заміж, яке прикраса вибрали для себе?

(Посміхається) А я в цьому році виходжу заміж ... в серпні! Звичайно, я буду в своїх прикрасах! Я хочу зробити кілька, для різних частин весілля. Більш того, всі оформлення я теж хочу зробити сама. Буде щось абсолютно нове і незвичайне!