Apple Watch зі спеціального золота за 17000 доларів

Схоже, продукції найстаріших швейцарських годинникових будинків доведеться потіснитися на вершині цінового діапазону.

Як повідомив глава IT-гіганта Тім Кук під час презентації 9 березня, The Apple Watch Edition, найдорожча версія «розумних» годин від компанії з Купертіно, буде виготовлятися з нового 18-каратного золотого сплаву, а також обзаведеться значним цінником - від 10 до 17 тисяч доларів. Що ж, тепер стало ясно, навіщо минулої весни Apple зареєструвала свою торгову марку в категорії ювелірних виробів.

Всі модифікації годин стануть доступні для придбання 24 квітня, правда, лише в дев'яти країнах, включаючи США, Канаду, Гонконг, Китай, Німеччину і ще кілька (на швейцарський ринок Apple вирішила поки не вторгатися).

Дві найдорожчі моделі годин Apple, згідно з інформацією з офіційного сайту компанії - 38-міліметрова версія в 18-каратного жовтому золоті з яскраво-червоним ремінцем і модифікація в 18-каратном рожевому золоті з сіро-рожевим ремінцем. Обидві моделі обійдуться фанатом «яблучної» продукції в 17 000 доларів. Однак лінійка «люксових» моделей цим не обмежується - скромнішим покупцям Apple пропонує годинник за 15 000, 12 000 і навіть 9999 доларів.

У ювелірній індустрії особливу увагу звернули на золото, яке використовується в цьому годиннику. На сайті Apple можна навіть знайти відео, в якому розповідається про це 18-каратном золоті, яке в ролику описується як спеціальний сплав, розроблений Apple для збільшення міцності золота вдвічі. З того ж ролика слід, що сплав складається з золота, міді та паладію. У відео глава відділу промислового дизайну Apple Джонатан Айв стверджує, що корпус кожного годинника з лінійки Edition вручну відполірований «висококласними ювелірними майстрами».

Моделі The Edition не продаватимуться в кожному магазині Apple і будуть доступні лише в обмеженій кількості. Деякі припускали, що Apple додасть можливість замінювати «нутрощі» годин, щоб наблизити тривалість життя «розумних» годин до довголіття традиційних наручних годинників, але під час презентації ніяких згадок про це не було зроблено.

А адже ще задовго до того, як «розумні» годинник були офіційно представлені, в грудні минулого року, компанія Mervis Diamond вже встигла заявити про свою готовність виготовляти люксовую версію гаджета з золота з діамантами. Правда там мова йшла не про сімнадцяти і навіть не про двадцяти тисячах доларів. Так звані Diamond iWatch повинні були обійтися в цілих 30 000.

Залиште Свій Коментар