Кільце-карусель від Lord Jewelry

Втілення дитячих фантазій або зразок вершини майстерності талановитого ювеліра? Дивовижне прикраса несе в собі набагато більший сенс, ніж здається.

Як встановити справжню карусель на кільці? З величезною обережністю, радить Сінорк Агдере, який створив це чудове кільце-атракціон для своєї фірми Lord Jewelry, що базується в Лос-Анджелесі.

«Працюючи над цим кільцем, я зіткнувся з неймовірною кількістю труднощів», - зізнається ювелірний дизайнер турецького походження, - «від зменшення масштабів такої великої конструкції ... зі збереженням деталізації справжньою каруселі до найскладніших робіт з нанесення емалі і встановленню дорогоцінних каменів».

Не менш виснажливим заняттям було проектування крихітного механізму, який дозволяє каруселі обертатися в своєму гнізді, каже Агдере. Але химерний і блискучий кінцевий продукт коштує всіх цих зусиль. «На будь-якому фестивалі карусель - центр загальної уваги, вона все більше заворожує глядачів з кожним своїм оборотом», - натхненна пояснює Сінорк. - «Я хотів створити сучасне і стильна прикраса, яке для всіх відкриває магічний світ самоцвітів».

тваринні інстинкти

Чи не попадіться на дитячі мотиви, що лежать в основі дизайну. Хоча Агдере і каже, що мудре кільце було натхненне «радісними дитячими спогадами про каруселях», тварини, яких дизайнер вибрав для атракціону, вказують на більш дорослі теми. «Слон символізує успіх і багатство», - пояснює дизайнер, - «а жираф зображує схильність до ризику і бажанням завжди тягнутися до нових висот». Що ж до кольорів, вигравіруваних на нижній частині кільця - «вони символізують життя», - каже Агдере.

дорогоцінна круговерть

Ця крихітна карусель виготовлена ​​з 18-каратного жовтого золота і срібла вищої проби і інкрустована діамантами класичної огранки загальною вагою 5, 25 карат, 1, 49 карат діамантів огранювання «багет», а також сапфірами загальною вагою 0, 6 карат. Строкате розмаїття кольорів каруселі було досягнуто за допомогою французьких технік нанесення емалі. Карусель підноситься над пальцем на 23 міліметра.

Скільки ювелірів потрібно, щоб зібрати карусель?

Від виникнення ідеї до повного завершення робіт над кільцем пройшло трохи менше одного року. «Багато годинник праць і незліченна кількість любові пішли на створення цієї прикраси», - каже Агдере. Для втілення задуму в життя потрібні були зусилля «майстри ремесла та дизайну», інженера і установника каменів. Унікальну прикрасу, виготовлену, звичайно ж, в єдиному екземплярі, в даний момент виставлено на продаж в ательє Lord Jewelry в Лос-Анджелесі. Ціна дорогоцінного свята, яке завжди з вами, за запитом.

Залиште Свій Коментар