Buddha Mama: золоті прикраси з хорошою кармою

Buddha Mama Jewelry пропонують виготовлені вручну прикраси, наповнені східними мотивами і буддистськими цінностями.

У листопаді засновник і дизайнер компанії Ненсі Бадіа відсвяткувала разом зі своєю командою запуск бренду в Нью-Йорку. Нічого незвичайного, простий вечерю в колі колег з трьома головними задоволеннями в житті: шампанським, вишуканими стравами і горами золота.

Ведучими урочистого вечора стали Buddha Mama і Лорен Камінські, блогер інтернет-журналу LoveGold і куратор ломбарду Beauty and Essex, розташованого на майданчику нічного клубу бренду в нью-йоркському Нижньому Іст-Сайді.

Насолоджуючись вечерею, гості не зводили очей з колекції, в якій любов Ненсі до витонченим коштовностей злилася воєдино з її прихильністю буддизму і для створення якої Ненсі об'їздив весь світ, щоб знайти найкращі матеріали та кращих ювелірів.

Нескінченно далека від дешевих брязкалець, якими напихають туристів, колекція представляє собою масу блискучих дхармачакра, мандал та інших буддистських і індуських символів, виконаних в багатих медових тонах знаменитого 20-каратного золота Buddha Mama, з дорогоцінними каменями і витонченими дрібними деталями.

Ганеша, бог благополуччя і мудрості в індуїзмі, гордо сидить на кільці, блискучому розсипом діамантів, смарагдів, рожевих і синіх сапфірів, в той час як Будда медитує серед плавно вигнутих листків лотоса, підвішених на товстим золотим ланцюжком.

Сама Ненсі з'явилася на вечерю в існуючому в єдиному екземплярі прикрасі - Будда, вручну вирізаний з яшми, з спадаючими пензликами коричневих і безбарвних діамантів.

Вірна своїм принципам, Buddha Mama не забуває про місцевому співтоваристві, підтримуючи його через кілька некомерційних організацій в рідному місті Ненсі у Флориді.

Підвіска з золота зі смарагдами і діамантами

Великі сережки з квітковим візерунком з смарагдами і діамантами

Золотий браслет, виконаний в філігранної техніки, з смарагдами і діамантами

Браслет із золота з мандалою, прикрашений діамантами і порожнистими кульками по всьому краю

Золотий браслет з підвісками-Чарма з смарагдами і діамантами

Залиште Свій Коментар