Ексклюзивні Big Bang Unico Haute Joaillerie

Hublot в честь десятиліття серії Big Bang випустили розкішну колекцію хронометрів Unico Haute Joaillerie

Одні з радістю чекають дня народження, інші - навпаки, сумують від однієї думки, що стають старше. Так і компанія Hublot робить все можливе, щоб 10 річниця серії Big Bang пройшла на «відмінно». На честь цієї знаменної дати Hublot випустили спеціальну версію годин з колекції Hublot Big Bang Unico Haute Joaillerie, яка разюче відрізняється від канонів серії Big Bang.

Hublot випустили всього 10 хронометрів, причому кожен володіє своєю неповторною індивідуальністю завдяки колірному оформленню: годинник також прикрасили різними дорогоцінними каменями, включаючи безбарвні і чорні діаманти, рубіни, сапфіри і смарагди.

7 моделей прикрашені поєднаннями різнокольорових дорогоцінних каменів з безбарвними діамантами. Одна модель годинника повністю покрита чорними діамантами. Є ще два годинники - вони прикрашені виключно безбарвними дорогоцінними каменями, але малюнок, в якому вони викладені, відрізняє їх один від одного.

Всі хронометри обладнані самозаводящімся годинниковим механізмом Hublot HUB 1 242 UNICO з запасом ходу до 72 годин. Ширина годин становить 45 мм, і вони витримують занурення в воду на глибину до 30 м.

Блискучий, що зачаровує дизайн - не єдине, що може запаморочити голову. Вартість кожного хронометра склала 1 мільйон доларів, і про свій намір придбати годинник доведеться звернутися особисто до представників бренду.