Несиметричні і непарні сережки

Ми часто чуємо, що краса і гармонія укладена в симетрії, але коли мова йде про непарних сережках, то тут правила зовсім інші.

Цей рік, безумовно, став роком вушних прикрас, так як дизайнерська думка в цій області працювала на повну потужність. Особливо актуальні стали сережки-Каффа, і сережки-клаймбер (які по-іншому називають «перевертнями»), і сережки-підвіски (в оригіналі - сережки-Джекет), так що правила поєднання тепер підпорядковуються тільки дизайнерові.

Відмінності іноді важко помітити, адже багато відомих ювелірні будинки створюють сережки, в яких лише злегка відрізняється форма і ограновування дорогоцінних каменів, їх відтінок або візерунок на оправі. Chopard, наприклад, створили чудові усипаний діамантами сережки, в яких лише злегка відрізняється відтінок центральних перлин. А VanLeles представили сережки з турмалінами Параїба і рубеллита, розташованими в різному порядку. Інший чудовий приклад можна знайти у Autore, вони змусять вас напружити всю увагу в пошуках відмінностей.

Цікавий підхід до сережках-перевертнів (сережки-клаймбер) - це дизайн, де одна прикраса має висхідний візерунок, а інше виконано в класичному стилі, як, наприклад, в сніжинки з білого золота і діамантів від NOA Fine Jewellery. Якщо вам хочеться чогось більш авангардного, то зверніть увагу на сережки Bee Goddess, де перша сережка є довгою підвіску, натхненні формою бджолиних сот, з зменшуються золотими шестикутниками і пчёлкой з дорогоцінних каменів, а друга сережка виконана в формі простого шестикутника з діамантовим паве.

Можливо, ви віддасте перевагу більш прямолінійний дизайн, наприклад, вибравши Каффа, прикрашений діамантами, від Messika, що йде в комплекті з лаконічною сережкою-цвяшком. Або ж насолодіться рослинними мотивами і соковитими кольорами ефектних несиметричних сережок з рубінами і турмалінами від Lydia Courteille з колекції Scarlet Empress.

В одному можна бути точно впевненим: сьогоднішні тренди вітають експерименти і сміливі підходи в підборі і поєднанні прикрас, і сережки тут - не виняток.