Обручки з позаземного золота

Якщо ваша любов дійсно виняткова, чому б не скріпити її узи благословенням з небес? Компанія SpaceWed допоможе вам в цьому.

SpaceWed - єдина в усьому світі фірма, яка пропонує придбати ексклюзивні обручки, які побували у відкритому космосі (і були в буквальному сенсі послані з небес на землю).

На честь 50-річного ювілею польоту Юрія Гагаріна кільця - вірніше, те, з чого вони були зроблені - були відправлені в космос на борту ракети UP Aerospace SL-5 20 травня 2011 року. Носова частина ракети була наповнена 71 грамом золота, яке побувало в космосі протягом 15 хвилин.

Немов би цього було не достатньо, щоб зробити прикраси особливими, після повернення золота на Землю SpaceWed відлили з цінного вантажу всього 50 кілець. Будьте впевнені - кільця з золота, що пронизує мезосферу на швидкості 6, 5 тисячі кілометрів на годину, отримали небесну ауру, яка дозволить зробити ваш шлюб по-справжньому особливим. На кожному з 50 кілець вигравіруваний унікальний серійний номер, з яких покупці можуть вибрати вподобане число.

Звичайно, ці воістину фантастичні коштовності поставляються не в звичайних футлярах, а спеціальних «космічних капсулах». У комплект також входять: сертифікат, який засвідчує, що кільце побувало в ролі космічного туриста, і відеозапис запуску ракети.

Недавні дослідження показують, що щодня палаци одруження відвідує понад 100 тисяч пар по всьому світу. Так що якщо ви хочете встигнути закріпити узи шлюбу позаземними кільцями, варто поквапитися. Втім, є ще одна заковика - за космічне обручку доведеться віддати від 12 до 17 тисяч доларів.