Незвичайні прикраси: ніс собаки і зуб немовляти

Чим заробляє на життя ювелірний дизайнер з Флориди і навіщо хтось зберігає в холодильнику свою улюблену собаку.

Ювелірний журнал JCK давно хотів знайти кого-то, хто б допоміг пояснити неймовірну популярність незвичайних прикрас, які буквально заполонили ринок в останні два роки.

Джекі Кауфман, дизайнер і виробник ювелірних прикрас з Південної Флориди, використовує перероблене срібло для створення прикрас, заснованих на відбитках частин тіла домашніх вихованців її покупців.

В інтерв'ю для JCK Джекі розповіла про те, як потрапила в ювелірний бізнес і для якого знаменитого тваринного вона хотіла б зробити прикраса.

- Коли ти вперше усвідомила, що хочеш робити ювелірні прикраси?

Протягом останніх двадцяти років я володіла кількома роздрібними магазинами та кіосками, і мені прийшла в голову ідея створити власну лінійку прикрас і продавати її у власних магазинах. Я пішла на дворічні курси по ювелірній справі, і була вражена того, що я могла відлити з металу - по-справжньому унікальні речі, які до цього моменту існували тільки в моїй уяві. А п'ять років тому ми закрили всі наші точки роздрібних продажів і тепер поширюємо продукцію виключно онлайн.

- А на чому ви спеціалізуєтесь?

Наша родзинка - в виготовленні унікальних прикрас на замовлення з використанням відбитків частин тіла покупців або їх домашніх тварин. Це можуть бути молочні зуби немовлят, собачі носи і лапи, відбитки пальців. Найбільшим попитом у нас користуються собачі носи і серця з відбитками пальців.

- Який дизайн або продаж запам'яталися вам найбільше?

Предмет моєї гордості - прикраса, з якого все і почалося, - намисто у вигляді серця з відбитками пальців. Ми беремо два різних відбитка і створюємо з них єдине серце. Однією з перших таке серце купила жінка, яка оправлялася після втрати обох батьків в автокатастрофі. Вона подзвонила з похоронного бюро і замовила нам 13 сердець з відбитками батьків для кожного з членів сім'ї. Ми зв'язалися з похоронним бюро і отримали відбитки до того, як пара була похована.

Ще одна недавня покупниця тримала свою померлу собаку в льоду (в морозильнику!), Чекаючи, поки ми приїдемо і знімемо відбитки. Скорботна власниця бостонського тер'єра відмовлялася кремувати свою собаку, поки не переконалася, що ми зняли вдалі відбитки.

- Останнім часом зростає популярність ювелірних прикрас, виготовлених з використанням органічних матеріалів або ними натхнених - наприклад, коштовності з крові, грудного молока, зубів ... Як ви думаєте, чому почався цей тренд?

Можу відповісти тільки на рахунок «зубних» прикрас. Деякі батьки живлять особливу любов до зубів своїх дітей, особливо зубу, який виростає першим. Вдумайтеся: вони бачили, як цей зуб ріс, чистили його, а потім спостерігали за тим, як він випав. Це зовсім особлива частина їхнього малюка, і батьки хочуть її зберегти. Навіщо викидати цей зуб або ховати в дальній ящик столу? Мабуть, носити його на собі було б моторошно, але ось копія зуба зі срібла або золота - дуже мило і витончено, багато матерів просто в захваті від цієї ідеї!

- Наскільки активно ви використовуєте в своєму бізнесі соціальні мережі?

У мене є сторінка на Facebook, на якій я повідомляю про поповнення нашої колекції. Ще я використовую Twitter, теж щоб перераховувати там нові надходження. Також три рази в день я отримую запити від онлайн-сервісу HARO (Help a Reporter Out) і намагаюся відповідати на всі питання, які співставні з моїм родом діяльності.

- Якби ви мали можливість створити прикрасу для знаменитого тваринного (або використовувати якогось звіра як джерело натхнення), кого б ви вибрали і чому?

Я обожнюю робити намиста з використанням 3D-портретів собак, коли ми робимо фотографію пса і потім обробляємо його в CAD-програмі для створення тривимірного портрета. Було б здорово зробити 3D-портрет французького бульдога Стелли з телесеріалу «Американська сімейка» і дати поносити це намисто Джею, щоб вивести з себе його дружину Глорію.