Ballon Bleu Flying Tourbillon з синьою емаллю і сапфіром

Ювелірний і вартовий будинок Cartier представив нові чудові годинник з синім гипнотизирующим циферблатом.

Для створення малюнка на циферблаті використовувалася техніка flinqué - особливий вид Гільйошування, коли на срібну або золоту поверхню наноситься гравіювання в формі пересічних концентричних кіл, а потім орнамент вручну покривається шаром прозорої кольорової емалі за допомогою спеціальної пір'яний ручки або пензлика.

Процес нанесення емалевого шару повторюється чотири рази, причому кожного разу циферблат поміщається на якийсь час в піч, розжарену до 450 градусів Цельсія. Але всі праці і довгі години роботи не проходять даром - адже в результаті виходять такі витончені і в той же час стильні сучасні годинник!

За бездоганну точність Ballon Bleu Flying Tourbillon відповідає механізм моделі 9 452 власного виробництва Cartier, поміщений в елегантний 39-міліметровий корпус білого золота. Механізм працює з частотою 21 600 ударів в хвилину і здатний протриматися на одному заводі до 50 годин.

Поглянувши уважніше, ви помітите знамениту «C» - частина логотипу Cartier, в формі якої виконана каретка турбийона; на зворотному ж боці годинника можна побачити опорну пластину, частина якої має форму здвоєною «C».

Ще одна відмінна риса цього годинника - укорочені виступи кріплення ремінця, що надають Ballon Bleu ще більше елегантності. На кожному механізмі стоїть печатка, що засвідчує, що годинник були зібрані в Женеві.

Годинна і хвилинна стрілки годинника виконані зі сталі. Заводна головка фірмового дизайну Cartier увінчана синім сапфіром-кабошоном (камінь відполірований, але не огранований, що дозволяє зберегти його природну форму, надавши йому блиск і чистоту).

Ремінець виготовлений з крокодилової шкіри темно-синього кольору, що сполучається з благородним забарвленням циферблата. Годинники Ballon Bleu Flying Tourbillon були випущені обмеженим виданням всього в 100 екземплярів.

Залиште Свій Коментар