Колекція La Nature de Chaumet

Впізнавані силуети дубових і лаврових листків, ніжні пуп'янки лілії і колосся пшениці - нова колекція коштовностей Chaumet оспівує красу живої природи.

З моменту свого заснування в 1780 році паризький ювелірний дім з року в рік продовжує створювати незвичайні витвори ювелірного мистецтва, здатні передати уточненими делікатність і незайману чистоту природи.

Сапфіри, перли, діаманти і рідкісні турмаліни Параїба стають частиною блискучих прикрас, допомагаючи оживити кожен дорогоцінний квітка і травинку. І в черговий раз ювеліри бренду звернулися до універсальних символів - дубовий лист, лавровий вінок, колос пшениці і квітка лілії, - щоб створити романтичну колекцію La Nature de Chaumet.

Ніжність і крихкість природи вміло передана в брошки з діамантовою пшеницею. На кінці золотої стрічки, що обвиває тонкі стебла, звисає прозора діамантова крапля в 2, 2 карата, а самі колосся злегка схиляються в сторону, немов ухиляючись від подув вітру.

І з подібною обережністю Chaumet підійшли до кожного прикраси. Наприклад, кільце, також прикрашене пшеницею, обв'язаною стрічкою, демонструє досить великий 3-каратний грушовидний діамант, проте правильно підібране оформлення дозволяє прикрасі виглядати легким і повітряним.

Звичний образ лаврового вінка, який завжди був символом перемоги, використаний в іншій іпостасі: з вузьких листя зібрано кольє Firmament Apollinien. Прикраса лягає на шию настільки витончено і природно, що золоті гілки здаються самими справжніми. Центром же композиції став приголомшливий бірманський сапфір вагою 34, 3 карата в оточенні кількох листя з місячного каменю і блискучого брильянтового паве.

Мабуть, одним з найбільш вражаючих виробів в колекції La Nature de Chaumet можна назвати тіару Passion Incarnat. І хоча тіари сьогодні не дуже затребувані, вони є невід'ємною частиною історії знаменитого паризького ювелірного дому.

Passion Incarnat привертає до себе увагу з кількох причин: по-перше, це несподівано яскраве колірне рішення - нечасто в тіарах використовується яскраво-червоний колір; по-друге, неповторна художня виразність; і, звичайно, казкова краса - розкішні лілії, прикрашені танзанійської шпинелью, соковитими родолитом і зеленими турмалінами викликають бажання негайно до них доторкнутися.

Втім, Chaumet подумали і про тих, у кого не часто з'являється привід надіти на голову корону: чудові червоні квіти можна зняти з прикраса і носити як брошок.