7 чудових кілець з діамантами смарагдового огранювання

Неймовірно виразна і ефектна форма огранки, яка чудово виглядає як в старовинному прикрасі, так і в сучасному стильному ювелірному виробі.

Якщо ви ставитеся до шанувальників смарагдового огранювання, у вас безсумнівно прекрасний смак. Елегантна витягнута форма, довгі межі і дивовижна глибина - незмінні супутники таких дорогоцінних каменів. Серед тих, хто потрапив під чари смарагдового огранювання, чимало відомих імен: Грейс Келлі, Елізабет Тейлор, Бейонсе і Анджеліна Джолі - перераховувати можна нескінченно. Але ми пропонуємо дізнатися побільше про саму форму ограновування і помилуватися на прекрасні кільця, інкрустовані діамантами такої форми.

Для смарагдового огранювання - тільки найкращі камені

Як стає зрозуміло вже з назви, спочатку огранювання призначалася спеціально для смарагдів, проте пізніше стала застосовуватися і для інших каменів, в тому числі і для діамантів. Розроблена так, щоб максимально підкреслювати блиск і глибину кольору каменю, смарагдове ограновування є ступінчастою, тому що розташування граней схоже на сходинки. Форма найчастіше прямокутна з усіченими кутами, хоча сьогодні досить велику популярність мають і «квадратні» камені смарагдового огранювання (за фактом є восьмикутниками) - така форма навіть отримала власну назву - Ашер.

Однією з найважливіших особливостей смарагдового огранювання є її вимогливість до якості каменю. У такої форми менше граней, ніж, наприклад, у класичній діамантовою, вона є дуже «відкритої» і має велику «майданчик»: все це означає одне - найменший недосконалість каменю, будь то тріщина, включення і слабкі колірні характеристики - буде кидатися в очі і псувати вид прикраси. Тому перш ніж вибрати кільце з діамантом смарагдового огранювання, уважно вивчіть його, і, якщо є можливість, запитайте сертифікат на камінь з докладними характеристиками. Майте на увазі, що це точно не той випадок, коли варто намагатися заощадити на якості.

Кільця з діамантами смарагдового огранювання

Смарагдове ограновування була неймовірно популярна в епоху ар-деко, і сьогодні переживає, так би мовити, «друге народження». Частково можна подякувати за це кінематограф (згадайте розкішні прикраси Tiffany, що виблискували в фільмі «Великий Гетсбі»).

Однак, навіщо довго міркувати про красу смарагдового огранювання, якщо можна все побачити своїми очима. Перед вами 7 прекрасних кілець з бездоганними діамантами - такими схожими один на одного і такими різними.

Tiffany & Co.

Блискаюче кільце Soleste від Tiffany безумовно сподобається тим, хто не звик собі ні в чому відмовляти. У центрі красується ідеальний діамант смарагдового огранювання, а навколо нього дорогоцінної оправою розмістилися 24 круглих діаманта. Крім того, ще кілька десятків таких же каменів покривають ободок прикраси.

De Beers

Чи не змогли обійти стороною класичну елегантність смарагдового огранювання і De Beers. Втім, бренд пропонує не тільки кільця з єдиним каменем на тонкому платиновому обідку (Classic Solitaire), але і прикраси відразу з трьома великими діамантами (Classic Trio). Яке вибрати - це, звичайно, справа смаку і переваг майбутньої власниці.

Asprey

Елегантне платинове кільце від Asprey є, мабуть, ідеальне поєднання форми і змісту. Чи не занадто великий діамант в центрі прикраси і дві тонких доріжки круглих каменів, які доповнюють, але не перебивають своїм блиском основний камінь - абсолютна гармонія ювелірного твору.

Harry Winston

«Король діамантів» не є винятком в ряду іменитих брендів, і також має що сказати про діаманти смарагдового огранювання. Його кільце Classic Winston здатне вразити навіть самих холоднокровних осіб. Два камені огранки «багет» впираються в центральний діамант, який, не дивлячись на не дуже великі розміри (доступні варіанти від 1 до 3, 5 карат), виглядає по-справжньому переконливо завдяки правильній подачі.

Cartier

Ніжне кільце Ballerine від Cartier оповите чарівністю і романтикою далеких часів: невигадливі м'які вигини металу як би обіймають і підтримують з двох сторін центральних камінь, оточений крихітними діамантами круглого огранювання.

На завершення висновок можна зробити один: якщо ви перебуваєте в пошуку прикраси, яке буде виглядати чудово і через 10 і через 50 років, - діаманти смарагдового огранювання вам ідеально підійдуть.

Залиште Свій Коментар