Перли Південних морів

Тепле золотаве світіння перлів Південних морів надає особливу елегантність прикрас від Boodles, Solange Azagury-Partridge і Tiffany.

Колір перлів Південних морів порівнюють з відтінками золота, і це один з найдорожчих і престижних сортів перлів. Вигідно виділяючись на тлі звичайного білого перлів, чарівні золоті перлини додадуть будь-якому прикрасі пишності і тепла, і нам залишається тільки захоплюватися красою, створеною самою природою.

Перли Південних морів утворюється під стулками золотогубой перловою устриці Pinctada maxima в теплих водах Австралії, Індонезії і Філіппін. Унікальний колір виходить сам собою, «без консервантів і барвників», і варіює від кольору шампанського до рідкісного і найціннішого відтінку - насичено-золотого.

Перли вирощується на спеціальних фермах з ретельним контролем якості і температури води. Кожна перлина зростає протягом 18-30 місяців. Перли Південних морів також відрізняється великим розміром: середній діаметр становить близько 13 мм, а деякі екземпляри досягають 20-30 мм.

Таємничий блиск перлів Південних морів не припиняє надихати ювелірів на найрізноманітніші стилі і образи, від класичних прикрас від Boodles до вибухають сфер від Solange Azagury-Partridge.

Для серії Blue Book від Tiffany використовуються перлини, які пройшли суворий контроль якості. У 2015 році колекцію поповнило шикарне намисто з перлів медового кольору із застібкою, прикрашеною танзантітамі.

Використання першокласного перлів є візитною карткою австралійського бренду Autore, і браслет Orange Blossom, як і належить, перевершив всі очікування і виграв в цьому році престижну премію Couture Design.

Дизайнери іншого австралійського бренду, Margot McKinney, використовували золоті перлини в формі сердець для створення особливого романтичного настрою в прикрасах, що вибухають квітами рубінів, цаворіти і сапфірів. У сережках від Winterson зачаровує блиск перлів Південних морів укладений в просту, але елегантну оправу, яка вигідно підкреслює природну красу цього матеріалу.

У новій колекції Twist від Melanie Georgacopoulos золоті відтінки перлів Південних морів входять в контраст з холодним блиском білого золота, з яким луною перегукуються комбінації жовтих і безбарвних сапфірів. А німецький дизайнер Brigitte Adolph поєднала перли Південних морів з зеленими празіолітамі, створивши чудові сережки, які просто приречені передаватися у спадок з покоління в покоління.

Японський бренд Mikimoto, що спеціалізується на перлах, також регулярно створює чудові вироби з перлами Південних морів. Наприклад, в колекції World of Creativity перли вдало поєднаний з діамантами і жовтим золотом.

«Не все те золото, що блищить», - говорить прислів'я, проте в разі перлів Південних морів все не так просто, адже навіть дорогоцінні метали нерідко поступаються йому в ціні і ексклюзивності.

Якщо ви дійсно любите перли то напевно захочете дізнатися про ще один неймовірно красивому вигляді - перлах Таїті, зачаровує своїми холодними відтінками і металевим відблиском.

Ми також впевнені, що вам буде цікаво дізнатися про найвідоміших і найкрасивіших різновидах перлів, наприклад, романтичному бароко або рідкісному перлах конк.