Безмежна розкіш: J'adore від Dior і Baccarat за 140 000 доларів

Шукаєте особливий подарунок для вашої другої половинки? Чотири слова: Dior, Baccarat, обмежена серія.

Французький будинок мод запускає колекцію з п'яти ексклюзивних ароматів своїх парфумів Dior J'adore: J'adore Prestige Edition і J'adore Exceptional Edition. Виготовлена ​​кращими ремісниками і золотих справ майстрами Baccarat колекція може стати вашою за вражаючу суму в 140 тисяч доларів.

Такий цінник здатний відлякати багатьох, але постійте, ви ще не знаєте всіх деталей цієї розкішної колекції! Кожен кришталевий флакон вручну видувається майстрами Baccarat, а усипана діамантами ємність і зовсім виготовлена ​​з чистого золота. Натхненний культурою африканського народу масаї золотий ланцюговий візерунок, декорований для більшої розкоші 138 діамантами, прикрашає шийку кожної пляшки, вміщеній в персональний шкіряний футляр.

Таку продуману і багату упаковку рідко зустрінеш, але все ж головне - вміст флакона. Серед ключових ноток ароматів в парфум - троянда Сентіфолія, Грасскій жасмин і базова нота - таїтянська ваніль.

Анонс французький будинок мод провів з великою помпою і акцентом на ексклюзивності продукту: до 20 січня 2015 року Dior дозволив купувати це ювелірно-парфумерне диво виключно членам клубу Paiza Club в Ruby Lounge в сінгапурському готелі Marina Bay Sands.

Dior нерідко опинявся центром загального обговорення завдяки своїм витонченим колекціям і обмеженим виданням. У 2013 році Dior і сучасний художник Жан-Мішель Отоньель об'єднали зусилля для створення обмеженої серії з 300 екземплярів духів J'adore Dior. Того разу флакони для знаменитого парфуму виготовляли майстри Murano в Венеції.

Залиште Свій Коментар