Золоте плаття - шик і блиск за 140 000 доларів

Готові посперечатися, що такого блискучого плаття ви ще не бачили!

Виготовлене з золота цілком і повністю, плаття роботи турецького ювеліра Ахмета Атакан має масу близько трьох кілограмів і готово зменшити вміст вашого гаманця (або гаманець вашого чоловіка) на 85 тисяч фунтів стерлінгів або приблизно 140 тисяч доларів.

Атакан, майстерня якого знаходиться в турецькому місті Ізмірі, створив цю елегантну кольчугу з 78 000 золотих деталей, що утворюють подобу ячеистой тканини.

За винятком незвичайного матеріалу, дизайн сукні досить простий, але варто відзначити, що воно має довжину, відповідну стандартам коктейльних суконь, і глибокий виріз. Так що, звикнувши до сліпучого блиску золотої луски, навколишні зможуть затримати погляд не тільки на самому плаття.

Незважаючи на запаморочливу ціну, Атакан вже продала вісім примірників свого екстравагантного винаходи, і планує реалізувати ще десять золотих суконь в 2014 році.

Нагадаємо, що турецький ювелір - не єдиний, хто поставив собі за мету перетворити жіноче вбрання в коштовність. У 2012 році компанія TOV International у співпраці зі студією Chloe & Reese розробили коктейльне плаття за 15 мільйонів доларів, прикрашене сотнею 3-каратних діамантів.