Прикраси на роботі: що доречно носити в офісі

Поговоримо про те, як дотримати баланс між строгим офісним дрес-кодом і бажанням виглядати жіночно і стильно.

Більшість сучасних жінок робить успішну кар'єру, проводячи основну частину дня в межах офісу. При цьому класичний дрес-код - це непомітні відтінки і строгі ділові костюми. Але жінка завжди хоче залишатися привабливою, і виправити образ «сірої мишки» допоможе зі смаком підібрані ювелірні вироби. Але які прикраси можна надіти в офіс?

Браслет - тільки один

У всьому потрібно почуття міри. Потрібно пам'ятати, що обрані прикраси не повинні бути занадто яскравими і помітними. Саме тому ставку потрібно робити не на їх кількість, а на якість. Так один елегантний браслет із золота замінить кілька дрібних різноманітних виробів.

До речі, про браслетах. Ювелірний дрес-код допускає носіння браслетів в офісі, але при цьому необхідно пам'ятати наступні правила:

 • Можна вдягати тільки один браслет.
 • Носять його виключно на зап'ястя правої руки.
 • Якщо прикраса являє собою тонку ланцюжок, то вона не повинна туго охоплювати руку. Щільно облягати зап'ясті «дозволено» тільки браслетів з дрібними камінчиками.

Ланцюжки, намиста і годинник

Навіть строгий дрес-код допускає носіння прикрас на шиї, але і тут є свої тонкощі. В офіс можна надягати намиста і короткі кольє. Для кольє допускається використання перлин середнього розміру. Якщо говорити про намисті, то це може бути навіть пластмаса, скло, фаянс або дерево. Єдина вимога - біжутерія не повинна бути занадто химерною і привертати до себе увагу. Що стосується ланцюжка на шиї, то вона не може бути занадто довгою.

Неодмінний аксесуар ділової жінки - годинник. Діловий етикет, безумовно, допускає їх носіння. Але і тут є свої вимоги:

 • Годинник не повинні бути занадто масивними.
 • Форма виробу не повинна привертати уваги до рук.
 • Ремінець не повинен бути надто яскравого кольору, до того ж важливо, щоб він щільно облягав зап'ясті.

Чого краще уникати

Поговоримо і тому, чого точно не варто робити, вибираючи прикраси в офіс:

 • Не варто поєднувати в одному образі прикраси з різних дорогоцінних металів, наприклад, золота і срібла. Хоча останнім часом, вважається в цілому допустимим такий прийом, все ж в цій справі дуже легко помилитися. Так що якщо ви не зовсім впевнені в своїх талантах стиліста і знавця моди, то краще не ризикувати і вибрати класику - як мінімум, метали одного кольору.
 • Варто відмовитися від носіння ексклюзивних прикрас на роботу. Вони більш доречні на вечірніх прийомах, в ресторані і при відвідуванні культурного заходу.
 • Сережки, підбираються під діловий костюм, не повинні бути занадто масивними і довгими. Не варто також прикрашати себе сережками у вигляді пташок, метеликів або квіточок - з формальним дрес-кодом вони не дуже добре поєднуються.
 • В офісі абсолютно недоречні плетені фенечки (неважливо з чого вони виконані), тим більше прикрашені бахромою або пір'ям.
 • Крім усього іншого, строгий дрес-код не допускає прикраси, які носять особистісний характер. Тут маються на увазі підвіски-сердечка, знаки Зодіаку тощо. Такі ювелірні вироби відмінно доповнюють вечірній і повсякденне вбрання, але абсолютно не вписуються в офісний стиль.

Складаючи ювелірний комплект, необхідно дотримуватися правила «трьох речей»: жінці дозволено доповнювати офісний костюм лише трьома прикрасами. Обручка в цю трійку також входить. І пам'ятайте, що обрані прикраси не повинні заважати роботі і сприяти підвищеної уваги.

Дотримуючись цих нескладних рекомендації, ви можете бути впевнені, що навіть самий строгий діловий дрес-код не завадить вам виглядати жіночно і стильно в будь-якій ситуації.

Залиште Свій Коментар