Годинники Voutilainen GMT-6 для аукціону Only Watch 2015

Карі Вутілайнен, незалежний часових справ майстер, представив свою нову роботу для виставки і благодійного аукціону Only Watch 2015.

В цьому році майстерню Вутілайнена представлятиме оновлена ​​версія годин GMT-6 в 39-міліметровому сталевому корпусі з запальною голівкою з білого золота і незвичайним циферблатом. Не виключено, що над цим годинником також працювали співробітники придбаної Вутілайненом компанії Comblémine, що спеціалізується на виготовленні циферблатів.

Однак про все по порядку. Виставка Only Watch 2015 пройде з 23 вересня по 7 листопада світовим туром по найбільших містах світу: Монако, Гонконг, Пекін, Нью-Йорк, Лондон, і Женева. А вже в Женеві відбудеться благодійний аукціон, шостий за рахунком, присвячений збору коштів на розробку методів лікування м'язової дистрофії Дюшенна. Крім багатьох іменитих гостей, в ньому візьмуть участь Аурель Бакс, відомий експерт по годинах, а також відомий аукціонний будинок Phillips.

Для участі в Only Watch 2015 Voutilainen підготував по-справжньому особливу модель годинника. Гравірування «гильоше» нанесена на циферблат з білого золота вручну. У центрі циферблата красується синя емаль. Механізм годинника дозволяє відстежувати два часових пояси, а замість цифри 6 обертається індикатор дня і ночі, виготовлений з золотистою і синьої емалі. Час відзначається римськими цифрами і стрілками з полірованої сталі.

Годинниковий механізм є власною розробкою компанії Voutilainen і оснащений подвійною системою компенсації імпульсу. Нижні частини корпусу і ряд деталей механізму виготовлені з нікельованої срібла. Інша розробка Voutilainen - спеціальний балансир, натхненний роботами Breguet і Grossman - досягає частоти 18 000 вібрацій в хвилину. Всю красу і витонченість годинникового механізму можна побачити через сапфірове скло на задній панелі хронометра. До годинника додається чорний шкіряний ремінець з пряжкою з білого золота 750 проби.

Залиште Свій Коментар