«Розумні» кільця: одне для спогадів, інше - для вірності

Дві компанії випустили високотехнологічні обручки. Одне з них вміє зберігати в собі пам'ятні події, а інше - від зради.

Компанія Galatea, яка розробила раніше методику імплантації мікросхем в перлини, випустила серію діамантових перснів, яку вони представили як «перші в історії інтерактивні обручки». Друга компанія, британський ювелірний дім Gemporia, розробила прототип кільця для підтримки вірності подружжя.

За словами Стіва Беннета, генерального директора Gemporia, кільце, яке отримало назву Fidelity Ring ( «Кільце Вірності»), використовує технологію Bluetooth, щоб передавати своє місце розташування. Мікрочіп захований за квадратним діамантом, і спочатку його передбачалося використовувати для пошуків зниклого кільця. Однак незабаром стало ясно, що кільце куди цікавіше використовувати в якості пристрою для стеження.

Можливості вражають уяву. Це покладе край ревнощів і безпідставних звинувачень, наше кільце встане на сторожі інституту шлюбу. сказав Беннет в інтерв'ю Daily Mail

Друге кільце, Momento від компанії Galatea, вперше представлене в грудні 2014 року, використовує технологію NFC щоб зберігати зображення, а також аудіо- та відеофайли, які так чи інакше важливі для подружжя. На відміну від Bluetooth, NFC не потребує джерелі енергії. Файли можна завантажувати і переглядати за допомогою спеціального додатку для мобільних пристроїв.

Це зможе зробити будь-який власник смартфона. Думаю, навіть бабусі з цим впораються. Чи Хюінь, головний дизайнер і засновник компанії Galatea

За словами Чи Хюіня, майбутнє - за інтерактивними прикрасами. «Уявіть, як проходить 50 років, а на кільці записано, як ви робили пропозицію, як ви вимовляли шлюбну обітницю, як святкували народження першої дитини, і як він сказав:" я люблю тебе ". Через півстоліття це буде настільки цінне, що, передаючи кільце своїм нащадкам, ви точно скажете: "Тут все моє життя". Це як сімейний медальйон, тільки інтерактивний ».

Діамантову каблучку Momento буде доступно в роздрібному продажі з осені цього року. Дата випуску кільця Fidelity Ring поки не оголошена.