6 великих «ювелірних» висловлювань від Елізабет Тейлор

Ми хочемо представити деякі відомі цитати актриси, так люблячої коштовності.

Британський телеканал Channel 4 збирається показати повнометражний документальний фільм про кохання Елізабет Тейлор до ювелірних виробів. Ми ж хочемо представити вам деякі відомі цитати актриси, так люблячої коштовності.

Ви не зможете поплакати на плечі у діаманта, діаманти НЕ зігріють вночі, але вони, безумовно, так забавні, коли світить сонце.

Великим дівчаткам потрібні великі діаманти.

Я обожнюю носити дорогоцінні камені, але не тому, що вони мої. Ви не можете мати сяйвом, ви можете тільки захоплюватися ним.

Мама сказала мені, я 8 годин не відкривала очі після народження, а коли я відкрила, перше, що я побачила, була обручка. Я була зачарована.

Я маю на увазі, скільки молодих жінок отримали рубіновий комплект тільки за те, що зробили щось корисне, наприклад, пропливли коло? Або виграли діамантову каблучку в пінг-понг зі своїм чоловіком? У мене все це було, і завдяки всім цим спогадам і людям в моєму житті я відчуваю себе щасливою.

Я ніколи не думала про свої коштовності як про трофеї. Я тут, щоб піклуватися про них і любити їх, тому що ми всього лише тимчасові зберігачі краси.

Залиште Свій Коментар