Цієї весни в моді яскраві прикраси

Різнобарвні прикраси, що нагадують маленькі мозаїки і солодкі льодяники, обов'язково піднімуть настрій після зимових холодів.

Строкаті мозаїки завжди радують око, особливо коли палітра художника - яскраві самоцвіти. Ми вибрали найкращі, на наш погляд, коштовності, які остаточно проженуть зимову сірість, поступившись місцем весні з її теплими променями сонця і пахощами квітів, що розпустилися.

Єдине у своєму роді зухвале сапфірове кольє від de Grisogono чіпляє потужним зарядом позитиву, як і всі вироби цього швейцарського ювеліра. Завдяки яскравим як цукерки сапфірам, оточеним безбарвними діамантами і паве з чотирьох тисяч дорогоцінних каменів, цей модний аксесуар завжди буде в центрі уваги.

Колекція Circus від Джейн Тейлор наповнена привабливими і, в той же час, незвичайними поєднаннями самоцвітів. В її кільці Fireworks за строкатою комбінацією рожевого і бузкового турмаліну і синього топазу Swiss blue майже не видно золотий оправи.

У яскравому намисті Bessy з хризолітом від Шерон Хаззам життєрадісність б'є через край. Колишній дизайнер Asprey обзавелася відданими шанувальниками, щиро покохали її незвичайні райдужні коштовності. Цього разу її вибір припав на великий натуральний хризоліт, оточений чорними діамантами, який став центром довгого намиста з підвіскою, а його інша частина виблискує колекцією яскравих самоцвітів всіляких відтінків і огранок.

Марі-Елен де Тайлак розривається між Парижем і Індією, де вона шукає натуральні екзотичні дорогоцінні камені, з яких починається кожне з її творінь. Її чудове золоте намисто прикрашено різними бріолет, серед яких вогненно-помаранчевий опал і пурпурно-рожевий турмалін.

І, звичайно, будь-якому молодому любителю моди, яка бажає виділитися з натовпу, варто звернути увагу на грайливі і легкі кольє з колекції Empress Centipede від Даніелли Віллегас. Але що б ви не вибрали, можете бути впевнені, яскраві коштовності принесуть вам радість незалежно від того, яка погода за вікном.

Залиште Свій Коментар