Найяскравіше прикраса премії Оскар

Нікому не вдавалося так сколихнути громадськість своєю появою на червоній доріжці премії Оскар, як це зробила Елізабет Тейлор.

Нікому не вдавалося так сколихнути громадськість своєю появою на червоній доріжці премії Оскар, як це зробила Елізабет Тейлор, і жодне інше прикраса, коли-небудь з'являлося на Премії, не може затьмарити собою невеличкий камінець, що був на шиї Міс Ліз.

Від смарагдових сережок Анжеліни Джолі в 2009 році до діамантового кольє Гвінет Пелтроу в 2000 році, прекрасні дорогоцінні камені не просто приковують погляди на врученні Оскара - вони творять історію.

Особливо хочеться виділити найяскравішого представника серед вшанували своєю присутністю килимову доріжку (№1 у внутрішньому «ювелірному» рейтингу премії Оскар), кольє з діамантом вагою в 69 карат, створене компанією Cartier, звичайно, на замовлення.

Діамант, відомий під ім'ям Тейлор-Бертон (і перший серед діамантів, проданий за $ 1 млн. З аукціону), Річард Бертон набув у Cartier в 1969 році для своєї прекрасної нареченої. Кольє, в яке був в подальшому вставлений діамант, було зроблено для Елізабет Тейлор, щоб вона одягла його на вручення нагород в 1970 році.

Коли Тейлор з'явилася в відкритій сукні, створеному легендарної Едіт Хед, і з діамантом на шиї - світ став свідком, мабуть, кращого «ювелірного» моменту в історії Оскара.

Спочатку я носила камінь в кільці, але навіть для мене він виявився занадто великим. Тому ми звернулися до Cartier, щоб вони зробили кольє. До цього часу не можу повірити, що продала його через кілька років. Елізабет Тейлор

Тейлор продала діамант з аукціону в 1978 році після розлучення з Бертоном за $ 5 000 000, які потім пішли на будівництво госпіталю в Ботсвані. Його нинішній власник, маститий ювелір, Роберт Моуавад, повторно огранив камінь і його вага зменшилася до 68 карат.

Залиште Свій Коментар