Найдорожча новорічна ялинка вартістю 2,6 мільйона доларів

Незвичайне творіння золотого дилера, яке лише віддалено нагадує справжню ялинку, але все ж справляє незабутнє враження на будь-якого глядача.

Пару років тому ми вже розповідали про незвичайну стилізованої «новорічній ялинці», зітканою з золотих ланцюжків і встановленої в ювелірному магазині Ginza Tanaka в Японії. Вартість розкішної інсталяції склала майже 2 мільйони доларів США. І хоча новорічні свята давно пройшли, все ж ми не могли обійти увагою ще одне тематичне дорогоцінний витвір: виконану у формі ялинки конструкцію - найдорожче в усій Європі новорічне «дерево».

Так і є! Створена Pro Aurum, відомим в Мюнхені золотим дилером, елегантна святковий конструкція ні з чим ні порівнянна і ні за ціною ні по величі.

Люксовая «новорічна ялинка» прикрашена 2018 ма золотими монетами і золотою зіркою на її вершині. Як підтвердив офіційний представник Pro Aurum, святкова конструкція створена з безлічі золотих монет Віденської Філармонії вагою в одну унцію (близько 28 г), і однієї монети в 20 унцій, все це складає 63 кілограми чистого золота в цілому. І хоча під час створення «диво-ялинки» її вартість була 2, 6 мільйона, її вартість в кінці кінців впала через девальвацію цін на золото.

Створена у співпраці з Austrian Mint, 3-х метрова ялинка збиралася близько години і перебувала в золотом будинку Pro Aurum в Мюнхені до 15 грудня.