Пряжка для пояса вартістю більше двох Ferrari

Roland Iten запускає найдорожчу пряжку для пояса в світі - її вартість становить неймовірні 400 тисяч доларів.

Жіночий одяг може бути заповнена великими іменами і ще більшими брендами, але зрідка і індустрія чоловічого одягу дивує нас по-справжньому екстравагантним продуктом, який миттєво стає класичним і при цьому сучасним, що властиво тільки справжнім аксесуарів для чоловіків. Бренд Roland Iten відзначився плідною співпрацею з Bugatti ще в 2011 році, та й в минулому році їх поясним пряжкам з білого і рожевого золота присвятили не одну новинну замітку. Компанія вирішила не зупинятися на досягнутому.

Представники компанії запевняють, що Calibre R822 Predator - це більше, ніж просто пряжка. Вона задіє технології, а також кілька компонентів, які зазвичай зустрічаються в складних і високоякісних швейцарський годинник. Мудрований дизайн пряжки пояса дозволяє швидко і просто замінити шкіряний ремінь а також підтягнути або ослабити ремінь легким рухом однієї руки. І хоча пряжка складається з декількох складних механізмів, всі вони спроектовані таким чином, щоб самоочищатися і не вимагати мастила.

Високими ремінними технологіями справа не обмежується: пряжка зроблена з білого золота з вкрапленнями рожевого золота і прикрашена діамантами ограновування «багет» і класичної круглого ограновування загальною вагою 14, 15 карат. Так, все вірно: це не просто сама технологічно досконала пряжка, це ще й аксесуар з чистого золота і діамантів.

При ціні, що наближається до півмільйона доларів, цю пряжку точно не можна назвати звичайною, але по-справжньому ексклюзивний статус їй додає той факт, що всього виготовлено було три таких аксесуара. Якщо чутки вірні, Roland Iten намір випустити версію без діамантів в доступному для огляду майбутньому, так що, якщо все, що зупиняє вас від покупки Predator - це діамантовий блиск, зачекайте трохи - і ви зможете стати володарем пряжки, гідної зйомок в наступному фільмі про Джеймса Бонда .

Залиште Свій Коментар