Найдорожчий в світі попкорн

З кожним разом стає все складніше назвати блюдо, яке ще не встигли озолотити руки божевільних кулінарів. І сьогодні ми розповімо про попкорн.

Попкорн вживається в їжу вже понад три тисячоліття, що робить його своєрідною легендою закусочної індустрії. Проте, цього дивно смачного і легкому в приготуванні ласощів знадобилося багато часу на те, щоб стати загальновизнаним. «Попкорн за мільярд доларів» (англ. «Billion Dollar Popcorn») від компанії Berco можна вважати даниною поваги довгому шляху сходження цієї закуски.

Вас може шокувати гучне ім'я цього попкорну, але не лякайтеся, насправді ціна його набагато скромніше. Одна порція закуски обійдеться вам в 250 доларів, хоча така ціна все ще може викликати подив. Зрозуміло, що в повітряній кукурудзі Berco присутній елемент розкоші, чим пояснюється її вартість. Попкорн виготовлений з органічної карамелі на основі цукру, добірного масла Vermont Creamery, ванілі Nielsen Massey Bourbon, Laeso (найдорожчою солі в світі) і пластівців їстівного 23-каратного золота.

Ризикнемо припустити, що сеанс навіть самого нудного фільму стане незабутнім, якщо під час перегляду ви побалуєте себе таким золотим попкорном. З іншого боку, усипана пластівцями дорогоцінного металу піца від Pizza Hut або ексклюзивний десерт у вигляді позолоченого морозива від нью-йоркського ресторану Serendipiry 3 теж могли б скласти чудову компанію будь-якого кіносеансу.

Залиште Свій Коментар