Гармонія і динаміка геометричних прикрас

Гострі кути і чіткі межі продовжують надихати ювелірних дизайнерів на створення ефектних і елегантних прикрас.

Здавалося б, суворі правила побудови геометричних фігур повинні служити обмеженням для польоту фантазії дизайнерів. Однак всупереч очікуванням, ідеально рівні лінії і лаконічні форми народжують в руках майстрів неймовірні твори ювелірного мистецтва, здатні передавати абсолютно різні емоції і почуття. Перед вами приклади яскравих робіт молодих дизайнерів, наповнені багатогранністю геометричних фігур.

Ансамблі граціозних хмарочосів лягли в основу нової колекції Skyline від Myriam Soseilos. Силуети хмарочосів Лондона, Гонконгу, Нью-Йорка і Парижа втілилися в рожевому золоті, діамантах і різнокольорових каменях.

Класичні геометричні візерунки Саудівської Аравії знайшли своє відображення в колекції браслетів Banajir від Nuun. Вироби продаються парами і доступні в рожевому, жовтому, білому або чорному золоті, а незвичайна зубчаста форма браслетів створює враження, що два прикраси є одним цілим.

У стародавній Греції вірили, що кристали - це застиглий навіки лід. Звідси походить і назва нової колекції Krystallos від Noor Fares. Суворі риси і гострі кути прикрас від ліванського ювеліра Нур Фарес пом'якшені переливаються камінням холодних відтінків: аметистом, димчастим кварцом, гірським кришталем і лазуритом.

Шарлотта Дофін представила нову колекцію свого бренду Maison Dauphin з характерними різкими формами, пройнятими витонченої елегантністю. Архітектурно вивірені лінії і опуклі форми зраджують намиста і браслети, інкрустованими діамантами, особливу вишуканість.

Паризький бренд Nouvel Heritage - ще один новачок на ювелірної сцені - створив унікальні сережки, надихаючись культурами минулих епох. Каскади трикутних різнокольорових каменів нагадують про «ревуть двадцятих», а округлі опали і родоліти схожі на твори древніх кельтських майстрів.

Прикраси кінця XIX століття нерідко містили алюзії на єгипетські піраміди, форми яких можна дізнатися і в колекції Adorée від Nana Fink. Піраміди з червоного або білого золота прикрашають сережки, а їх округлі побратими підносяться на браслетах, натхнених стилем ар-деко 30-х років.

Від гострих кутів до плавних кіл і стрімко елегантних ліній - сучасні ювелірні дизайнери зрадили геометрії ту особливу привабливість, яку навряд чи можна було собі уявити, сидячи в школі на уроках математики.

Більше яскравих прикрас, натхнених правильними формами трикутників, квадратів і кіл, ви знайдете в статті «І знову геометрія».

Залиште Свій Коментар