Piaget представить рекордно тонкі годинник Altiplano

За словами представників бренду, Altiplano є найтоншими в світі годинами-хронографом і володіють найтоншим годинниковим механізмом.

Годинники Altiplano Chronograph будуть вперше представлені публіці 19-23 січня, коли в Женеві пройде 25-я виставка Salon International de la Haute Horlogerie. Часовий будинок, відомий за свої чемпіонські досягнення в створенні ультратонких наручних годинників, що цей годинник стали першими супер-тонкими годинами Piaget з ручним заводом в колекції Altiplano і першими годинами з серйозним ускладненням - функцією, відмінною від безпосередньо вимірювання часу.

Компанія повідомляє, що розроблений в стінах годинникового дому калібр 883P з ручним заводом поставив подвійний рекорд по «худорбі»: за ручний механізм з «відскакує» стрілками товщиною 4, 65 мм і за корпус товщиною всього 8, 24 міліметра. Це досягнення стало результатом двох років розробки в майстернях La Côte-aux-Fées на швейцарському заводі, що належить Piaget.

Серед надтонких запчастин, які потрібні були, щоб створити годинник: гарматна шестерня (товщиною 0, 12 міліметра), опора заводного барабана (0, 115 мм) і часовий передавальний штифт (0, 06 мм). Годинники мають 50-годинним запасом потужності. Вони здатні відображати години, хвилини і секунди (на шестигодинний позначці), а також 30-хвилинні відрізки на тригодинної позначці і двозональній 24-годинний індикатор на дев'ятигодинної позначці.

Функція «відкату» стрілок в початкове положення активується простим натисненням кнопки, після якого починається новий часовий цикл. Крім того в годинник вбудовано підтримує колесо, відповідальне за координацію його фаз, і вертикальна кулачкова муфта, яка забезпечує точне вимірювання часу. Весь цей складний механізм видно через прозору задню кришку корпусу. Механізм має круговим орнаментом «женевських смуг», основною пластиною з зернистим покриттям, скошеними мостами, колесами в формі сонця з променями і шурупами з воронована стали.

Циферблат має атласну «розеткову» обробку, тонкі жезлообразние стрілки і витончені часові позначки - поперемінно одинарні та подвійні. Міні-циферблати хронографа не втоплений всередину корпусу, як це зазвичай буває, а знаходяться на одному рівні з іншою частиною циферблата.

Подовжені кнопки активації функцій хронографа зливаються з вигинами обтічного ультратонкого корпусу діаметром 41 міліметр. Витончені форми корпусу підкреслює ремінець із крокодилячої шкіри, прикріпленою на шпилькової пряжці. Годинники доступні в двох виконаннях - з корпусом з білого і рожевого золота. Обидві модифікації щедро присмачені 56 діамантами круглого огранювання загальною вагою близько 1, 8 карат.

Цей годинник - демонстрація неперевершеного майстерності Piaget в створенні ультратонких годин - навички, який компанія успішно розвивала з 1957 року. З тих пір годинний будинок створив 25 ультратонких годинникових механізмів, яким належить 14 світових рекордів за малу товщину.