Компанія «Yael Designs» звертається за натхненням до космосу

Ювелірний Дім «Yael Designs» представив свою нову літню колекцію «Ліра» під час чергової виставки JCK.

Три діамантових нитки витончено обіймають вогненний опал в 6, 06 карата, вставлений в кільце з 18-каратного рожевого золота.

Ювелірний Дім «Yael Designs» представив свою нову літню колекцію «Ліра» під час чергової виставки JCK, що проходила в травні з 29 по 31.

Сережки з зеленими турмалінами, загальною вагою в 7, 13 карат, оточені діамантовим паве в білому золоті.

Колекція демонструє дивовижно красиві коштовні камені, навколо яких витончено обвиваються нитки діамантів, а метали представлені 18-каратним білим і рожевим золотом. Коктейльні кільця, сережки і підвіски укладають в собі турмаліни, морганіти, рубелліти і опали, які додають кольору в колекцію.

Переливається опал вагою в 8, 87 карат оточений стрічками діамантів і білим золотом.

Назва колекції було натхненне нескінченним космосом, а якщо точніше, маленьким сузір'ям, що носять ім'я Ліра - саме там розташовуються найяскравіші зірки, які ми можемо спостерігати на небі.

Хоча вперше повна колекція була продемонстрована лише на виставці, окремі вироби з неї можна було побачити раніше на деяких знаменитостей, включаючи чемпіонку з фігурного катання Крісті Ямагучі і актрису Керрі Вашингтон. Прикраси так само встигли завоювати перемогу на престижній щорічної премії AGTA Spectrum Award в 2012 році.

Залиште Свій Коментар