Діамантові накладки на навушники Apple від DEOS

Ми вже чули про дорогоцінних смартфонах, планшетах і ігрових приставках. Прийшов час для нового тренда!

«Дорогоцінна електроніка» давно стала цілком звичною нішею в ювелірній індустрії, і новим компаніям доводиться вигадувати все більш витончені способи, щоб пробитися на цей ринок.

Нью-йоркська компанія DEOS (від англ. Defining Expression of Sound - «визначаючи вираз звуку») в цьому досягла успіху - вона пропонує любителям коштовностей і технологічних новинок придбати блискучі діамантами накладки на навушники Apple.

Компанія має кілька моделей діамантових «обкладинок» для навушників, але нова версія коштує серед них особняком. Накладки виконані з титанової основи, інкрустованою 302 натуральними діамантами категорії VS (однієї з найцінніших), причому кожен камінь має розмір близько 4, 5 карат.

Одягати навушники в діаманти - справжня пристрасть ювелірів в DEOS. У минулому році компанія випустила обмеженим виданням діамантові накладки вартістю 80 тисяч доларів. Але нова модель обійдеться вам всього в 7, 5 тисячі доларів. Також компанія пропонує «економічну» версію c 86 діамантами, яку можна придбати за 5 тисяч доларів.

На перший погляд, дорогоцінні накладки на навушники - чергова ювелірна примха, але на ділі це винахід куди практичніше найбільш поширених інкрустованих самоцвітами навушників, адже останні можуть легко зламатися навіть при дбайливої ​​експлуатації, а накладки, позбавлені будь-якої електроніки, виявляться більш довговічними.

Залиште Свій Коментар