Кільце, щоб відчути, як б'ється серце вашого обранця

У присутності коханої людини наше серце починає битися частіше. І компанія TheTouch допоможе буквально відчути серцебиття вашого партнера за допомогою HB Ring.

Нова розробка компанії TheTouch - унікальне кільце HB Ring, яке дозволяє в реальному часі відчути (і навіть побачити) пульс один одного, навіть якщо пару розділяють тисячі кілометрів.

Щоб підключитися до кільця партнера і отримати дані про його серцебитті, досить двічі «тапнуть» за своїм HB Ring. Спочатку ви побачите одну спалах червоної тонкої смужки - вказівка ​​на те, що сигнал-«запит» був відправлений. А кілька секунд по тому ви зможете спостерігати м'яке мерехтіння на своєму кільці в такт із серцем коханої людини, і разом з мерехтінням - ненав'язливі вібрації. З метою захисту приватності кільце, котре надає дані про пульс, ніяк зовні це не демонструє

При всій зовнішній лаконічності, внутрішньої пристрій HB Ring можна назвати простим: в корпусі з рожевого золота і сапфірового скла заховані 100 окремих компонентів, включаючи сенсори, що вловлюють серцебиття свого власника. Природно, при такій серйозній «начинці» кільце вийшло досить великим - товщина стінки склала 3, 9 мм, а ширина обідка - 12 мм. Вироби доступні в 6 розмірах.

Кільця з'єднуються зі смартфонів за допомогою Bluetooth, а обсяг одержуваних даних в місяць в середньому не перевищує 300-400 кілобайт. На сьогоднішній день зарядка гаджетів можлива за допомогою USB-кабелю, проте представники TheTouch заявляються, що працюють над можливістю бездротової зарядки. Крім того, HB Ring мають захист від води, достатню, щоб захистити електронні компоненти при митті рук, однак виробники категорично не рекомендують плавати в басейні або ходити в лазню, не знімаючи кільця.

Крім версії в рожевому золоті існує модель HB Ring з нержавіючої сталі. Вартість золотого кільця становить 2990 доларів США, сталевого - 599 доларів. Преміальна версія надійде в продаж в листопаді цього року, а сталева піде за першою із запізненням на місяць.

Залиште Свій Коментар