Рояль за 600 тисяч доларів

Розкішний музичний інструмент, всипаний стразами Swarovski, поповнив колекцію в палаці еміра Катару.

Рояль від Steinway, безумовно, сам по собі є прекрасним придбанням, проте в даному випадку мова йде про абсолютно унікальному інструменті. Це по праву один з найрозкішніших роялів у світі, який обійшовся еміру Катару, одному з найбагатших людей на Землі, в солідні 600 000 доларів. І, треба визнати, це дешевше, ніж гітара за два мільйони доларів.

Для роботи над роялем емір найняв британську компанію Goldfinch, що спеціалізується на обробці роялів під замовлення. Goldfinch, в свою чергу, залучила до роботи британську художницю і дизайнера Лорен Бейкер, яка терпляче завдала понад півмільйона стразів на поверхню рояля.

Що й казати, покупець в захваті від свого придбання. Команда висококласних фахівців, що складалася з теслі, майстри роботи по дереву і налагоджувальника, працювала більше півроку, щоб виконати замовлення еміра. Якщо раптом в Катарі не опиниться гідного піаніста - не біда: в роялі встановлена ​​автоматична система Virtuoso, яка і буде на ньому грати. Інструмент був встановлений в приймальні емірського палацу, і музику від самоіграющей установки можна почути вже на вулиці.

Більшість стразів, які прикрасили рояль, були білого кольору за винятком кількох сотень кристалів кольору шампанського, якими були викладені логотип Steinway and Sons та вензель Goldfinch. Розмір страза варіює від 7 до 1 мм.

Ми завжди раді виконувати мрії наших клієнтів. Нам дуже подобається прати грань між неустаревающей традиціями і сучасними віяннями британського мистецтва. Більш того, ми доповнюємо унікальну зовнішність наших творів передовими технологіями, що робить наші роялі воістину бездоганними з музичної та естетичної точки зору. Томас Норман, директор Goldfinch

Якщо ви все ж не відносите себе до шанувальників живої музики у себе вдома, пропонуємо вам поглянути на альтернативний спосіб «тюннінга» свого навколишнього простору: чому б не почати з карбонової позолоченою ванною у формі гамака?

Залиште Свій Коментар