Годинники Slim d'Hermès Mille Fleurs du Mexique

Випущені в кількості всього 6 примірників, новий годинник Hermès наповнені яскравими квітами, птахами, пір'ям і листям.

Перламутровий циферблат оформлений мініатюрної картиною, дивлячись на яку стає зрозуміло, чому годинник були названі «Тисяча квітів з Мексики»: майстри Hermes відтворили малюнок з шовкового шарфа, створений дизайнером Летіцией Бьянкі.

Робота з перламутром вимагає неймовірної обережності: одне незручне руху під час процесу свердління отвори для стрілок - і диск трісне. Малюнок на циферблат спочатку наноситься простим олівцем, після чого художник береться за найтоншу кисть, що складається з пари натуральних волосків. Потрібно близько 20 шарів фарби, кожен з яких необхідно ретельно просушити в печі при температурі 90 градусів.

Корпус зроблений з білого золота, а всередині знаходиться ультратонкий механізм Manufacture Hermès H1950. Яскраво-зелений ремінець зі шкіри алігатора доповнює годинне твір мистецтва, як нагадування про густих мексиканських джунглях.

Зворотний бік корпусу Mille Fleurs є прозоре сапфірове скло, за яким видно роботу годин. Таким чином власнику годин буде на що поглянути, якщо раптом він втомиться від милування незвичайним малюнком. Хоча ми сумніваємося, що такий день настане.