кахолонг

Ніжний молочно-білий камінь, який символізує безкорисливу любов і щасливе материнство.

  • Мінерал: Опал
  • Колір: Молочно-білий, іноді з блакитним або зеленуватим відтінком
  • Твердість по Моосу: 5, 5-6, 5
  • Щільність: 2, 1 г / см 3

Історія кахолонг

Кахолонг - камінь, непрозора різновид опала, точніше, його суміш з халцедоном і кварцем. Назва походить від двох слів: калмицького «kahe» - «річка» і «halong» - «камінь».

Кахолонг був відомий ще в давнину в різних країнах, і в кожної - для нього була відведена своя роль. Наприклад, в Єгипті він був кахолонг був каменем бога-бика Апіса, який символізував родючість і здоров'я. В Індії вважалося, що витекло з вимені священних корів молоко, потрапивши на землю, твердне і перетворювалося в прекрасні камені білого кольору.

У монголів кахолонг вважався скам'янілому нектаром лотоса - символу цнотливості.

Фізично-хімічні властивості кахолонг

Камінь кахолонг досить крихкий, його твердість за шкалою Мооса варіюється від 5, 5 до 6, 5, а щільність становить 2, 1 г / см 3. Злам раковистий, спайности немає. Забарвлення кахолонг завжди має м'який матово-молочний відтінок. Палітра може трохи варіюватися від блідо-зеленого до блакитного з бурими вкрапленнями, однак найчастіше забарвлення каменя все ж білий з легким перламутровим відблиском.

Кахолонг може бути не завжди стійкий до води, що пояснюється пористою структурою каменю. Мінерал, за своєю суттю, - це дуже сильно спресований порошок, і деякі екземпляри при сильному вимочування можуть в результаті перетворитися в крейда.

родовища кахолонг

Для освіти кахолонг не потрібна ні висока температура, ні високий тиск. Молочний опал утворюється неглибоко під землею в результаті біохімічних процесів. За своїм походженням кахолонг відноситься до осадових порід.

Мінерал присутній абсолютно на всіх материках, однак більше 50% промислового видобутку опалу, в тому числі і кахолонг, доводиться на південну частину Австралії. У Росії його добувають на території Забайкалля.

Лікувальні та магічні властивості кахолонг

Уже з історії каменю видно, що з якихось невідомих нам причин в давнину кахолонг так чи інакше пов'язували з родючістю і материнством. У зв'язку з цим його присутність в будинку безумовно піде на користь сімейним парам, які довго не можуть зачати дитину або тільки планують поповнення в родині.

Кому підходить кахолонг

Незважаючи на ніжний колір і корисні властивості, кахолонг підходить далеко не всім знакам Зодіаку. Астрологи, зокрема, рекомендують носити прикраси з молочним опалом «повітряним» Терезам і Рибам.

А ось «вогненним» знакам Зодіаку кахолонг не підійде - він лише посилить емоційному і агресивність Овна і Льва. Те ж саме відноситься і до Скорпіонам.

Залиште Свій Коментар