Міфи і таємниці Нілу в новій колекції Hermès Niloticus

Єгипет і його міфологія давно служили натхненням для багатьох ювелірів, але Hermès, вірний своїй оригінальності, підняв ідею на абсолютно новий рівень.

Зовнішність єгипетських прикрас Hermès - плід праць дизайнера П'єра Харді, який вже не раз співпрацював з паризьким ювелірним домом в роботі над іншими колекціями. Прикраси нової колекції Hermès Niloticus названі в честь великого стародавнього царства і його найвідомішою земноводної рептилії - і аналогія не випадкова, адже коштовності нової лінійки лякаюче схожі на крокодилячу шкіру. Харді вдалося скопіювати луску найнебезпечнішого хижака, що мешкає у водах Нілу, з вражаючою точністю.

Кожна велика золота луска неправильної форми кріпиться до наступної за нею, утворюючи своєрідний кольчужний панцир з рожевого золота, який прилягає до шкіри носія і колишеться з кожному його кроком. Прикраси мають дивною привабливою красою, подібної загадкової привабливості самого крокодила, що грівся в золотих променях сонця, що відбиваються від його вологою луски. У Hermès Niloticus чудесним чином поєднуються прихована загроза і природна краса.

Ще однією загадковою деталлю в новій колекції стала найтонша «колона», прикрашена турмалінами, берілламі, Іоліт і перидотами і надвоє розділяє намиста, кільця, сережки та браслети, що увійшли в Niloticus. Яскраві кольори дорогоцінних каменів, крихкість і строгість колони, яку вони прикрашають, різко контрастують чистої тваринною силою, яку виділяє золота луска. Чи може це бути символом надприродної сили, єгипетської богині-приборкувачки дикого звіра - лінія, що зв'язує тваринний світ з міфологією? Відповідь на цю загадку Стародавнього Єгипту кожному доведеться шукати самому.

Залиште Свій Коментар