Мексиканські вогненні опали

Не всі дорогоцінні камені створені рівними. Деяким, таким як вогненний опал, з самого початку було призначено затьмарити своїх конкурентів.

Опали з їх дивовижною грою світла і воістину неповторними переливами бувають самих різних кольорів, кожен з яких прекрасний по-своєму. Однак, мексиканські опали з їх неймовірним зачаровує вогненним світлом, що відрізняється від інших побратимів, завжди будуть купатися в увазі, особливо коли вони прикрашають собою ювелірний виріб.

Оранжево-червоний самоцвіт, схожий на застигле полум'я, був сформований мільйони років тому, коли вода просочилася в окис кремнію в тріщинах гір, що залишилася після лави, що вийшла з древніх вулканів Мексики. Так що немає нічого дивного, в тому, що ацтеки і майя вірили, ніби всередині цих каменів вирує вогонь, народжений в водах раю. Вони назвали його «каменем райського птаха» і використовували в своїх обрядах і ритуалах, а також викладали з нього гарні мозаїки.

Мінерал був майже що забутий суспільством до 1835 року, коли почався видобуток вогненних опалів в пластах гірських порід, що проходять через високогір'я Мексики, де він є національним коштовним каменем. Найбільш важливі шахти розташовані в мексиканському штаті Керетаро, але, через надмірну видобутку каміння в 1960-1970 роках, вогняні опали хорошої якості зараз в дефіциті. Родовища також були виявлені і в інших країнах, наприклад, в США, Ефіопії, Австралії та Бразилії.

Ви можете не вірити в те, що дорогоцінні камені несуть в собі енергію, але у вас не може бути ніяких сумнівів у тому, що вогненний опал в ювелірному виробі випромінює тепло і гармонію. Французький ювелір Лідія куртель була настільки зачарована цими самоцвітами, що присвятила полум'яному каменю цілу колекцію в 2011 році - Gardens of Xochimilco. Її найостанніше прикраса з використанням цього каменю - це приголомшливий масивний браслет з 22, 08-каратним червоним опалом, яскраво палаючим на зап'ясті.

Я обожнюю вогняні опали, особливо мексиканські, тому що яскравий колір - це джерело енергії, як вітаміни. Цей великий опал виглядає як магма або Сонце, він абсолютно ісключітельний.Лідія куртель

Володарка однієї з найбільших колекцій опалів у світі, Ірен Нойвірт з Лос-Анджелеса, часто використовує їх в своїх ефектних коштовностях. Блиск круглих безбарвних діамантів підкреслює колір червоних дорогоцінних каменів каплевидной і овальної форми в єдиних в своєму роді сережках однойменного бренду Irene Neuwirth.

Ще один ювелірний дизайнер Кетрін Джеттер також є великою прихильницею мексиканських вогненних опалів. За її словами, одне з найцінніших якостей цього мінералу - неймовірно насичений і яскравий колір, який здатний перевершити навіть чудові рубіни. Кетрін використовує різні способи обробки каменю, що можна побачити, наприклад, в сережках Season's Sunset, прикрашених парою опалових підвісок у формі крапель з ефектом «омбре», а зверху інкрустованих огранованими опалами.

Вулкани, що дали життя соковитим вогненним опалів, можуть бути сплячими, але розпечена червона лава все ще живе в цих «палючих» самоцвіти, граючи яскравими переливами всередині. Якщо ви віддаєте перевагу сміливі і барвисті аксесуари, то мексиканські вогняні опали стануть головних скарбом у вашій скриньці з коштовностями.

Залиште Свій Коментар