Незвичайні обручки для незвичайних наречених

Як не дивно, далеко не для всіх дівчат, кращі друзі - це діаманти. І для наречених, які мріють про нестандартному обручці, існує безліч найрізноманітніших варіантів.

Знайти ідеальне кільце, відповідне особистим поглядам і перевагам, аж ніяк не просто. Зрештою, його належить носити все життя, і в прийнятті такого відповідального рішення не варто поспішати або бути легковажним.

Вважається, що традиція дарування діамантових перснів з'явилася в 1930-і роки завдяки маркетингу компанії De Beers. У рекламі стверджувалося, що молода людина повинна витратити на обручку не менше трьох місячних зарплат. З тих пір багато чого змінилося, адже у кожного нареченого свій бюджет, а у кожної нареченої - свої запити. Добре, що сьогодні можна знайти обручки будь-якого стилю і дизайну, зроблені з найрізноманітніших каменів і дорогоцінних металів.

Пропонуємо поглянути на обручки різних стилів. Можливо, серед них знайдеться колечко вашої мрії.

вантажні кільця

Ідеально підходить для романтиків, нудьгуючих по давно минулих часів. Це може бути і шедевр епохи ар-деко, і фамільна коштовність, і кільце, стилізоване під старовинне. Такий виріб завжди буде відрізнятися елегантністю і вишуканістю.

Кільця з унікальним каменем

В даний час можна роздобути дорогоцінні камені всіх кольорів веселки, і це відмінний спосіб зробити обручку єдиним і неповторним. Яскраві і притягують увагу, кольорові камені стають все більш популярними. Особливим попитом користуються смарагди, турмаліни і топази.

Кільця з незвичайними діамантами

Діамантову каблучку, звичайно, вважається чимось традиційним, однак доступні в даний час варіанти забарвлень і форм огранювання каменів далекі від канонічних. Виразно рожеві, яскраво-жовті і задумливі сірі - які тільки діаманти невідомі тепер на обручках!

мінімалістичне кільце

Багато хто говорить, що «краще менше, та краще», і для скромної нареченої кільце мінімалістичного дизайну може стати ідеальним варіантом. Елегантні в своїй простоті, ці кільця ніколи не вийдуть з моди.

богемні кільця

Для нареченої, що не йде на компроміси з модою, таке кільце буде як не можна до речі. Дизайн нерідко включає елементи, натхненні самою природою, наприклад, що перетікають форми і камені без огранки.

химерні кільця

Деяким нареченим догодити особливо важко, і тут потрібно воістину унікальне кільце. В цьому випадку відмінно підійдуть ексклюзивні вироби з яскравими дорогоцінними каменями.

Для супротивників показного шику

За мірками традиційних обручок, вироби без виблискуючих коштовних каменів можуть видатись дещо простими, проте багато наречених від них будуть просто в захваті. При бажанні на них можна додати гравіювання.