Бенитоит

Один з найбільш рідкісних у світі мінералів, вартість якого продовжує неухильно зростати з року в рік.

  • Мінерал: Бенитоит
  • Колір: Відтінки синього і блакитного
  • Твердість по Моосу: 6, 5
  • Щільність: 3, 65-3, 68 г / см 3

Історія походження бенітоіта

Вперше бенитоит знайшли в окрузі Сан-Беніто, штат Каліфорнія. Звідси і пішла назва каменя.

Історія бенітоіта налічує трохи більше століття. Хоча ще 1830 році І.Ф. Хассель передбачив появу мінералу з подібною кристалічною решіткою. Минуло понад 70 років, перш ніж його пророцтво збулося, коли в 1906 році вчений-мінеролог Джордж Лоудербак проводив дослідження незвичайних сапфірів. Саме за нього був прийнятий бенитоит спочатку.

Фізико-хімічні властивості бенітоіта

Забарвлення бенітоіта варіюється від блакитного до темно-синього, як і у сапфіра. Яскраво виражений плеохроизм - здатність змінювати кольори або відтінки в залежності від кута зору по відношенню до каменя. Основна хімічна формула BaTiSi 3 O 9.

Зустрічаються кристали бенітоіти як злегка прозорі, так і повністю прозорі. Бенитоит світиться яскраво-блакитним в променях ультрафіолету.

родовища бенітоіта

Бенитоит - дуже рідкісний мінерал. І зустрічається тільки у вигляді лише зовсім невеликих кристалів.

Єдине родовище каменів ювелірної якості знаходиться там же, де він був виявлений вперше - в Каліфорнії. Однак час від часу бенитоит знаходять також в штаті Техас і в Бельгії. Хоча, кристали, знайдені так, за якістю сильно поступаються каліфорнійським.

Лікувальні та магічні властивості бенітоіта

Бенитоит може стати «чарівна паличкою» для свого власника. Тільки цей камінь здатний допомогти зробити по-справжньому зоряну кар'єру, залучити славу і популярність - так би мовити, намацати шлях удачі. Однак прихильним він буде не до всіх, а лише до тих, хто зуміє розташувати його до себе.

Бенитоит не любить сусідства з іншими мінералами. Він повинен буквально відчувати себе єдиним і неповторним. Їм слід захоплюватися і висловлювати свою любов і вдячність. Бенитоит не можна просто використовувати, роблячи вигляд, що він вам подобається - камінь відчує лицемірство і оберне свою силу проти вас. В результаті замість карколомної кар'єри ви можете придбати масу недоброзичливців.

Бенитоит - хороший помічник в любовних справах. Він наділяє власника чарівністю, допомагає спокушати і спокушати. Одиноким людям камінь принесе щастя і сильні взаємні почуття.

Що стосується лікувальних властивостей бенітоіта, то мінерал приносить спокій і впевненість у собі, позбавляє від неврозів і глибинних психологічних проблем. Крім того, він допомагає вилікувати багато хронічних захворювань.

Кому підходить бенитоит

Камінь варто носити тим, хто хоче великої слави: артистам, письменникам, політикам.

Що стосується знаків Зодіаку, то астрологи допускають носіння прикрас з бенітоітом людьми, які належать до стихій Води, Землі і Повітря. Камінь потримає їх, підвищить віру в свої сили, принесе велику удачу у всіх починаннях.

Чим же небезпечний бенитоит для вогненних знаків Зодіаку? Справа в тому, що Лев, Овен і Стрілець - дуже сильні і емоційні знаки, і камінь лише перетворить їх впевненість в гординю, радість перемог - в марнославство, а почуття власної гідності - в егоїзм, що неминуче призведе до краху в усіх справах і особистому життя.

Залиште Свій Коментар