Страхітливі Гріллз Леді Гага

Гріллз-зуби або як Леді Гага змусила молодого дизайнера повірити в свої сили.

Леді Гага відома своєю любов'ю шокувати і епатувати публіку при першій-ліпшій можливості. І її недавню появу на премії YouTube Music Awards Герасимчука винятком. Співачка з'явилася в страхітливого вигляду Гріллз, що мали вигляд реальних людських зубів. Навіть звиклі до витівок артистки глядачі були дещо шоковані побаченим.

Але дуже скоро секрет її чарівної усмішки був розкритий з усіма подробицями. Розкішне виріб виявилося ні чим іншим як браслетом, який може складатися навпіл, перетворюючись в щелепу, і наводити жах на оточуючих.

Автором цього досить незвичайного предмета є 25-річна дівчина на ім'я Даніель Хіллс. Вперше Гага пов'язувалася з Даніель ще в 2010 році, коли та ще тільки вчилася в арт-коледжі Pratt Institute в Брукліні. Тоді до Холлс звернулися за її незвичайними кільцями, щоб використовувати їх в зйомках кліпу.

Дизайнер, звичайно, спочатку не повірила своєму щастю і, хоча прикраси в кадрі так і не з'явилися, для неї це стало своєрідним поштовхом, який змусив зайнятися прикрасами всерйоз.

Сьогодні вироби Даніель Хіллс продаються в бутиках Нью-Йорка і Каліфорнії, а її Гріллз-браслети красуються на знаменитості світового рівня. Незважаючи на досить специфічний стиль прикрас, вони користуються великим попитом, а їх творця попереду явно чекає велике майбутнє.

Залиште Свій Коментар