Зірка на ялинку за мільйон доларів

Звична верхівка-зірка для новорічної ялинки меркне на фоні дорогоцінного творіння 77 Diamonds, вартість якої перевищує всі мислимі межі.

Звичайно, до Нового Року ще досить далеко, але деякі вже почали готуватися до святкового сезону, доглядаючи в магазинах яскраві і барвисті ялинкові іграшки. Нарядні верхівки різних форм і кольорів є для нас невід'ємним атрибутом новорічних свят. Що ж, можливо в цьому році ви захочете придбати нову прикрасу для своєї зеленої красуні.

Сайт VeryFirstTo.com пропонує для справжніх естетів і цінителів ексклюзиву саму розкішну ялинкову верхівку в формі зірки від компанії 77 Diamonds. І, мабуть, традиційна форма - єдине, що говорить про призначення цього незвичайного вироби. Виконане цілком з срібла 925 проби з частковим покриттям золотом, прикраса важить солідні 130 грам і має розміри 20 × 13 см. Ну і, звичайно, сама назва бренду підказує нам, що така зірка не може обійтися без дорогоцінних каменів: в цілому вона інкрустована більш ніж 280 діамантами вагою 13 карат.

Ще однією особливістю і без того неймовірного ювелірного твору є його багатофункціональність. Коли святковий сезон підійде до кінця, ви можете витягти центральний елемент ялинкової верхівки і перетворити його в витончений діамантовий кулон. Настільки акуратне і жіночна прикраса точно ніколи не буде зайвим.

Мабуть, складно переоцінити унікальність такого виробу, адже цей святковий символ може передаватися з покоління в покоління протягом багатьох століть і не втрачати своєї цінності і значущості. Однак в компанії все-таки зуміли втілити емоції в цифри: 77 Diamonds попросять за срібну зірку ні багато ні мало 947 705 доларів. Ця сума включає в себе доставку по Сполученому Королівству, а в разі замовлення з інших країн буде потрібно доплата.

Компанія також обіцяє зробити пожертвування в благодійний фонд The ​​Prince's Trust, як тільки ялинкова прикраса буде куплено. Ну а для тих, хто вже подумує оформити замовлення, поспішаємо повідомити, що на вибір покупця будуть запропоновані діаманти самих різних кольорів.

Залиште Свій Коментар