П'ять найбільших діамантів Cartier

Cartier вміють перетворювати дорогоцінні камені в твори мистецтва. Перед вами п'ятірка найбільших творінь бренду з діамантами, що вражають уяву.

Існує безліч відомих прикрас, створених майстрами Cartier, які стали невід'ємною частиною скарбниці світового ювелірного мистецтва. Ми наведемо найзначніші роботи ювелірного дому з чудовими великими каменями.

Зірка південної Африки (Star Of South Africa)

500 овець, 10 волів і 1 кінь - ось сума викупу, який був запропонований в 1869 році фермером з Хоуптауна (Південна Африка) сусіднього пастуху за знайдений ним необроблений алмаз вагою в 83, 5 карата. «Зірка Південної Африки» - це перший високоякісний алмаз, огранений в Амстердамі в грушоподібної форми, а потім інкрустований в брошка ювелірами Cartier в Нью-Йорку в 1910-х роках.

Картьє-Бертон-Тейлор (Cartier-Burton-Taylor)

У 1969 році 3 охоронця супроводжували Елізабет Тейлор в Монако, коли вона одягла своє легендарне кольє діамантом в 69, 42 карата в честь дня народження Принцеси Грейс. Родом з Південної Африки, цей легендарний камінь сьогодні відомий як «Картьє-Бертон-Тейлор» і був придбаний компанією Cartier в 1969 році. Ніколи раніше ціна діаманта не перевищувала на публічних торгах одного мільйона доларів. Рішучий Річард Бертон, чоловік Елізабет Тейлон, переконав ювелірний дім продати йому камінь. Бренд дав свою згоду за умови, що камінь буде виставлений на вітрині бутика на 5-й Авеню в Нью-Йорку.

Луї Картьє (Louis Cartier)

Луї Картьє був застрахований на значну суму в 5 мільйонів доларів. Цей прекрасний грушовидний діамант вагою 107, 7 карата - «такий же великий, як кулачок немовляти» - був огранований з 400-каратного алмаза, видобутого в 1974 році. Двома роками пізніше камінь виставили на загальний огляд в Нью-Йорку з нагоди святкування в США столітнього ювілею ювеліра Луї Картьє.

Дорогоцінний камінь - один з дуже небагатьох діамантів вагою понад 100 карат, колір яких віднесено інститутом GIA до категорії D (ідеальний біло-блакитний).

Церемоніальне намисто махараджи Патіали сера Бхупіндер Сингх

Загальна вага церемоніального намиста становить цілих 1000 карат. Прикраса було створено в 1928 році і складався з 2930 діамантів. В якості основного елемента узятий винятковий жовтий діамант вагою в 234, 69 карата, який був представлений на Всесвітній Виставці в Парижі в 1889 році. Це було найбільше намисто, коли-небудь зроблене Картьє.

Ювілей (The Jubilee)

650, 8 карата - вага одного з найбільших і найвідоміших безбарвних алмазів у світі, виявленого в Південній Африці в 1895 році. Камінь був відправлений в Амстердам, де в 1987 році був оброблений майстрами-огранщика і засяяв 88 гранями, а вага його зменшився до 245, 35 карата.

«Ювілей» був представлений на Всесвітній виставці в Парижі, а потім знову опинився в руках майстрів Cartier. Діамант став центральним елементом брошки, нагадує формою черепаху. Дизайн був розроблений Жанною Туссен, креативним директором Cartier.

Залиште Свій Коментар