4 фантазійних форми ограновування від Nirav Modi

Майстри бренду випустили на волю свою фантазію і створили кілька по-справжньому незвичайних форм ограновування - таких же прекрасних, як і всі прикраси Nirav Modi.

Всю свою увагу Nirav Modi приділяють бездоганним діамантів. І якщо багато ювелірів просто прагнуть, щоб їх камені відповідали високій оцінці по 4C (cut, clarity, color, carat), то для Nirav Modi це лише відправна точка в процесі вдосконалення каменю.

Протягом багатьох років інженери, дизайнери та майстри-огранщики бренду займалися створенням нових форм ограновування, які дозволили б діамантів блищати ще яскравіше. Запрошуємо помилуватися на 4 незвичайних форми ограновування, кожна з яких дозволяє по-новому поглянути на красу «короля дорогоцінних каменів».

Огранювання «Жасмин»

Форма, споріднена бріолет, нагадує ніжний бутон жасмину, за що і отримала таку назву. Майстри NIrav Modi говорять про те, що ця огранювання - швидше, підхід до обробки діаманта, ніж певна форма. В даному випадку ми маємо справу з удвічі більшим числом граней в порівнянні з огранюванням «Роза» - це було зроблено щоб вивільнити якомога більше світла всередині діамантами. В результаті камінь м'яко сяє і переливається, а глядачеві буде непросто знайти місце його кріплення - настільки делікатно воно зроблено.

огранювання Mughal

Перш, ніж була розроблена ця форма огранки, ювелірам доводилося збирати разом кілька діамантів різних розмірів, щоб отримати напівкруглу форму D. Щоб виправити ситуацію, в Nirav Modi взялися за розробку Mughal - огранювання з 49 гранями, що нагадує силует пелюстки. У прикрасах такі камені оточують центральний круглий діамант, і закріплені максимально непомітно, щоб створити ефект легкості.

огранювання Endless

Свого часу невидима закріпка (Invisible) стала справжньою подією, адже така посадка каменю робила тримає його метал дійсно абсолютно непомітним. Однак Nirav Modi вирішили піти ще далі, розробивши «нескінченну» огранювання (саме так перекладається з англійської її назва Endless), яка в поєднанні з фірмовою закріпкою Enigma створює абсолютно унікальний ефект. При використанні двох цих прийомів в кільці майстрам вдається забезпечити діамантів максимально легку і непомітну підтримку з двох сторін, і здається, що прикраса практично повністю виконано з виблискуючих коштовних каменів.

Однак у огранки Endless є свій недолік - при такій обробці діамант втрачає до 90% своєї ваги, хоча, можливо, це не така вже й велика жертва, коли прагнеш досягти досконалості.

огранювання Ainra

Мабуть, одна з найбільш незвичайних і несподіваних розробок ювелірного дому. Nirav Modi домоглися того, щоб ланцюг можна було виконати цілком з діамантів, практично не вдаючись до використання металу. Особлива форма каменів дозволяє створювати блискучі половинки ланок, а потім з'єднувати їх і перетворювати в справжні ланцюжка. Наочним прикладом служать прикраси Ainra Waterfall - легкі і повітряні вироби, які йдуть за кожним рухом своєї господині.

Залиште Свій Коментар