Її Величність повертає моду на брошки

У цьому сезоні брошка актуальна як ніколи: з старомодного прикраси вона перетворилася в один з найбажаніших аксесуарів 2015 року.

Може бути, ви не готові назвати Єлизавету II іконою стилю, проте її прихильність до діамантовим брошкам повернула їм колишню славу.

У колекції Її Величності є багато унікальних прикрас, однак серед них особливо виділяється брошка Jardine Star. Виконана в класичному стилі брошка прикрашена 8 діамантовими променями, що розходяться від центральної композиції. Це подарунок королеві від леді Жарден, який вона піднесла в 1981 році.

Одна з найвідоміших брошок королеви Єлизавети II - брошка Jardine Star

Як відомо, у вересні Єлизавета II побила рекорд своєї прапрабабусі за тривалістю царювання. Можливо, саме тому на урочистій промові в Шотландії, присвяченій цій знаменній події, її наряд прикрашала діамантова брошка у вигляді банта, що колись належала королеві Вікторії. Ця брошка була одним з трьох прикрас, які Вікторія замовила у ювелірного дому Garrard в 1858 році. Для їх виготовлення знадобилося 506 діамантів.

У багатьох саме слово «брошка» асоціюється з чимось курних і старомодним. Може бути, саме тому, ювелірні будинки часто вважають за краще називати цей тип прикрас «шпильками». Однак насправді, при правильному підході брошка може стати універсальним стильним прикрасою, що додає елегантності денного поряд і блиску вечірнього.

Як це часто буває в ювелірній справі, нові тренди зароджуються в нарядах знаменитостей на червоних килимових доріжках. Наприклад, під час балу Met Gala в музеї Метрополітен китайська актриса Чжао Вей помістила брошка з турмалінами і діамантами від Tiffany на талію свого чудового фіолетового сукні. А під час вересневого кінофестивалю в Торонто Наталі Портман прикрасила діамантовою брошкою плече сукні від Lanvin.

Брошки з колекції Abeille від Chaumet прикрашені фірмовими бджілками з жовтого золота, діамантів та різнокольорових каменів. Метелики також часто з'являються на брошки, їх прохань можна помітити на витончених прикрасах від Tiffany, Dickson Yewn і Graff.

Іншим безсмертним мотивом для брошки залишається образ зірки. Так, кувейтський ювелірний дім Octium запустив чудову колекцію «зоряних» брошок. Чистий, геометричний образ зірки робить ці прикраси відмінним доповненням до будь-якого вбрання і уособлює формат сучасної брошки. А ось прикраси Van Cleef & Arpels роблять акцент на розкоші, сяючи зірками з яскравих кольорових дорогоцінних каменів.

Для німецького ювелірного дому Hemmerle головним джерелом натхнення залишається світ природи, і їх прикраси сповнені естетикою природної геометрії, як, наприклад, в цих брошках в формі равликів з білого золота і діамантів.

Брошка можна з упевненістю назвати одним з найдавніших видів прикрас, так як кремнієві шпильки для одягу відомі ще з часів палеоліту. Візантійці, будучи небайдужими до гри кольору і вигадливим орнаментів, перетворили прості шпильки в ювелірні прикраси, додавши до них яскравою емалі.

Той факт, що брошка як і раніше залишається важливим елементом туалету стильної жінки (а іноді і чоловіки), зайвий раз підтверджує універсальність і пластичність цієї прикраси. Хоча, ми не можемо не відзначити, що дуже важливо знати, як і з чим носити брошка в цьому році!

Залиште Свій Коментар