Торжество жіночності в посипаних діамантами годинник Blancpain

Останнє творіння годинникового дому Blancpain - гімн жіночності, одкровення в 152 діамантах і посвята виробничим технікам початку XVIII століття.

Двоступеневий дизайн корпусу діаметром 36, 8 мм з червоного золота облагороджують 108 діамантів загальною вагою один карат. На перламутровому циферблаті розташовані зміщені від центру «подціферблати» з годинною і хвилинною стрілками. Циферблат розділений традиційним для Blancpain способом - дугою з діамантів. У верхній частині розташовані чотири часові позначки з чотирма арабськими цифрами і каплевидні стрілки. Другий сегмент циферблата містить інший фірмовий елемент годин Blancpain - 30-секундний індикатор з мініатюрною инверсной стрілкою. Вільний простір на циферблаті всипане діамантами. Якщо всю цю пишність вас вражає, повірте нам: внутрішній устрій годин ні на йоту не поступається «фасаду» за красою.

У годиннику встановлено новий механічний калібр Blancpain 2663SR з 226 частинами, автоматичним заводом і «пульсом» в 28 800 вібрацій в годину. Механізм прикриває задня кришка з сапфірового скла, прикрашена орнаментом, виконаним з техніки Côtes de Genève ( «женевські смуги»).

Звичайно, дизайнери Blacnpain і тут не могли обійтися без родзинки: що коливається вантаж на задній стороні виконаний у формі п'ятипелюстковий квітки. Годинники доповнює сліпуче білий ремінець зі страусиної шкіри, ідеально підходить як до цього годинника, так і до іншої модифікації з білого золота з циферблатом з синього перламутру. Для тих, хто хоче долучитися до стилю Blancpain, але обмежений бюджетом, компанія випустила навіть сталеву модифікацію з ремінцем з крокодилової шкіри.