Ювелір створює лак для нігтів вартістю $ 250,000

Відомий ювелірний дизайнер Азатур Погосян, знайшов, чим здивувати найдосвідченіших прихильниць високої моди.

Відомий ювелірний дизайнер Азатур Погосян, відомий як «Король чорних діамантів», знайшов, чим здивувати найдосвідченіших прихильниць високої моди.

Мабуть, вважаючи, що діамантових контактних лінз і ножів для стейка, посипаних дорогоцінними каменями, мало для багатих і знаменитих, Азатур вирішив запропонувати щось виняткове - пляшечку лаку для нігтів з додаванням справжніх чорних діамантів на 267 карат.

Попереднє подібне творіння було створено британським ювеліром Моделс Оуном, це був лак для нігтів «Gold Rush», вартість якого склала $ 130, 000.

Лак Азатура побив цю ціну: «Black diamond» можна придбати за рекордною ціною $ 250, 000.

Прихильницями діамантів Азатура вже стали Бейонсе, Ріанна, Майлі Сайрус і багато інших знаменитостей, тому можна з упевненістю стверджувати, що їх нігтики зовсім скоро також будуть покриті блискучими чорними камінчиками. Крім ексклюзивної версії лаку, дизайнер планує випускати більш доступний його варіант за $ 25.

Навіть якщо чорний не є вашим любимо кольором, поспішаємо вас заспокоїти, компанія MINE Luxury Nail Lacquer випустила лак для нігтів з чистого золота. Крім того, на своєму офіційному сайті бренд пропонує версії з справжнім сріблом, графітом, алюмінієм і оловом, а базові покриття по лак включають в себе перлову і алмазну пудру для більшої зносостійкості.

Якщо ж вас цікавлять максимально практичні варіанти манікюру, то ціла колекція накладних нігтів Bohem зі срібла і золота стане ідеальним варіантом.