Колекції прикрас Sokolov сезону весна-літо 2018

Новинки сезону весна-літо 2018 - прикраси і годинник із золота і срібла були представлені в форматі модного показу Sokolov Fashion Show.

Різноманітні дизайни прикрас з нових лінійок пов'язані єдиною концепцією, що послужила натхненням для дизайнерів і ювелірів бренду, - «Світ фантазії і чарівництва». Серед сезонних новинок - багата палітра відтінків неба, космічні сфери і зірки, скарби піратських скринь і витіюваті флористичні візерунки.

Однією з ключових новинок Sokolov стали оригінальні моделі з білого золота з рідкісним каменем чарівного фіолетового відтінку родом з Африки - танзанитом - в обрамленні діамантів.

Ефектні камені Swarovski стали основою відразу декількох вечірніх і повсякденних лінійок. Тут і пудровий відтінок топазу Misty Rose і незвичайні форми ограновування фианитов Honeycomb і Leaf Сut. Улюблені покупцями мінімалістичні прикраси з актуальних поєднанням білого і червоного золота, а також з перлами, напівкоштовними гранатами і топазами поєднані стильним геометричним дизайном.

У числі довгоочікуваних оновлень - жіночі золоті браслети, створені в якості статусного доповнення до корпусів класичних годин Sokolov з раніше вийшли колекцій.

Надихнувшись міріадами зірок і далекими планетами, майстри бренду створили фантастичні срібні прикраси, що нагадують нам про загадкових галактиках і таємничих символах, виконані у формі сфер, посипані фіанітами або кристалами Swarovski квітів космосу: синього, сірого і чорного.

Різноманітний вибір кольорів, стилів, форм в нових весняно-літніх колекціях Sokolov дозволить кожній представниці прекрасної статі завжди бути різною і при цьому залишатися самою собою. І вже точно підібрати подарунок, який буде до душі близької людини і по кишені дарувальнику, не важко: вартість виробів в залежності від матеріалів і вставок коливається від 690 до 85 тисяч рублів.